Mobil Mayıs 24, 2021 13:20

OnePlus’ın Ucuz Telefonu OnePlus Denniz Göründü!

OnePlus markasının yeni telefon modeli olan OnePlus Denniz Hindistan'da göründü. Cihazın Android 11 ile çalışacağı ortaya çıktı.
OnePlus’ın Ucuz Telefonu OnePlus Denniz Göründü!

Farklı telefon modelleri ile haberlerimize konu olan OnePlus şirketi gelişmeler ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Birbirinden farklı telefonların yanı sıra pek çok yeni teknolojiyi de karşımıza çıkaran şirket yeni bir telefon ile gündeme geldi. Android 11 ile çalıştığı iddia edilen yeni telefon OnePlus Denniz Hindistan’da göründü. DE2117 model numarası ile görünen telefon hakkında biz de araştırma yaptık ve pek çok detaya erişme fırsatı bulduk. Bu sonbahar da birden fazla akıllı telefonu karşımıza çıkaracak olan şirket yeni telefonları ile rakiplerine göz dağı verecek.

Sonbahar ayların da Nord ve Nord N10 5G telefonların halefi olan Nord 2 ve Nord CE 5G’yi piyasaya sürecek olan şirket gelen gelişmelere bakılırsa farklı cihazlar üzerinde de çalışıyor. Önce Hindistan’da lansmana çıkacak olan bu telefon modelleri diğer ülkelere daha sonra gelecek.

OnePlus Denniz

OnePlus Denniz

OnePlus Denniz BIS Sertifikasında Göründü

Pek çok sertifika haberi ile dikkatlerimizi çeken şirket bu sabah yeni bir akıllı telefon ile gündeme geldi. Hindistan’da BIS sertifika sitesinde görüntülenen akıllı telefonun adı Denniz olarak ortaya çıktı. Önümüzdeki aylar da Hindistan’da piyasaya sürüleceği tahmin edilen akıllı telefon hakkında ne yazık ki fazla detay yer almıyor. Şirket son olarak Nord 2’nin MediaTek Dimensity 1200 SoC ile geleceğini duyurmuştu. Yeni telefon hakkında daha fazla detay geldikçe haberlerimiz de yer vermeye devam edeceğiz.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.