Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 24, 2021 21:22

Katlanabilir Samsung Telefon Adı İle Gündeme Geldi

Katlanabilir akıllı telefon üreten Samsung yine dikkat çekiyor. Katlanabilir Samsung telefonun adı nihayet belli oldu gibi görünüyor.
Katlanabilir Samsung Telefon Adı İle Gündeme Geldi

2021 yılında 5 milyon adet katlanabilir akıllı telefonun piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu alanın öncüsü de Güney Koreli şirket Samsung olacak gibi görünüyor. Haftalardır güncelleme ve akıllı telefon haberleri ile gündemden düşmeyen şirket şimdi de katlanabilir telefonlar ile gündeme geldi. Galaxy Z Fold 3 ile dokunmatik tuşları karşımıza çıkaracak olan şirket dün prototipi internete sızdırmıştı. Tabi biz de sızıntıları anında sizler ile paylaşmış ve gelişmelerden haberdar etmiştik. Bugün de katlanabilir Samsung telefon adı ile gündeme geldi. Tahminleri alalım.

Katlanabilir akıllı telefon sektörüne damga vurmaya hazırlanan şirketin yeni telefonun adı nihayet belli oldu. Merakla beklenen akıllı telefon modeli yıl içerisinde raflardaki yerini alacak. Henüz detaylı bilgi paylaşımı yapmayan şirket yeni telefonunun adını da onaylamadı.

"<yoastmark

Katlanabilir Samsung Telefon Adı Sızdırıldı

Bugün ortaya çıkan yeni detaylar da şirketin yeni telefonun adının Z Slider olacağını öğrendik. Muhtemelen Galaxy Z Slider olarak ifade edilecek olan katlanabilir telefon farklı varyantlara da sahip olacak. En azından şuana kadar gelen tahminler o yönde. Buna ek olarak şirketin ilk katlanabilir telefonunun bu yıl değil de seneye gelebileceği de ifade ediliyor. Biz cihazın bu yıl duyurulmasını beklerken yabancı kaynaklar da ise 2022’de duyurulabileceği ifade edildi. Merakla beklediğimiz telefon hakkında yeni bilgiler radarımıza yakalanmaya devam ettikçe haberlerimiz de yer vereceğiz.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.