Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 24, 2021 19:21

Huawei Mouse GT Oyun Faresi Duyuruldu!

Huawei akıllı telefon işinden sonra şimdi de oyun sektörüne adım atıyor. Huawei Mouse GT oyuncu faresi üstün özellikleri ile duyuruldu.
Huawei Mouse GT Oyun Faresi Duyuruldu!

Son bir kaç aydır akıllı telefonların aksine kendi işletim sistemi ile konuşulan Huawei şimdi de oyun sektörüne giriş yapıyor. HarmonyOS 2.0‘ı beta olarak karşımıza çıkaran şirket yakında yeni işletim sistemini tam sürüm olarak deneyimlememize izin verecek. Akıllı telefon sektöründe epey kan kaybeden şirket, yeni işletim sistemini üç farklı telefon markası ile piyasaya sürecek. Android’e nazaran daha iyi ve daha az bellek kullanan işletim sistemi yakında rakiplerinin karşısına çıkacak. Son zamanlar da işletim sistemi ile anılan şirket şimdi de oyun dünyasına özel bir fare geliştiriyor. Huawei Mouse GT bugün oyunculara özel olarak duyuruldu.

Geçtiğimiz günler de MateView ve MateView GT dahil olmak üzere pek çok teknolojik ürününü tanıtan şirket, oyunculara özel ürünler de geliştirmeye devam ediyor. Şirketin birinci sınıf monitörleri olarak karşımıza çıkan ürünler şimdi de bir maus modeli ile süslendi.

"<yoastmark

Huawei Mouse GT Duyuruldu

Huawei Çin web sitesi üzerinde sergilenen yeni maus oyunculara özel bir tasarım ile geliyor. Kablosuz olarak geliştirilen oyuncu mausu hem performansı hem de sağlamlığı ile kullanıcılarını tatmin etmeye çalışacak. 2 Haziran’dan sonra piyasaya çıkacağı ifade edilen kablosuz mausun oyuncuların tüm ihtiyaçlarına cevap vereceği ifade ediliyor. Kablosuz farenin fiyat etiketine dair henüz bilgi paylaşımı yapılmadı.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.