Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 24, 2021 18:57

Huawei Mate 30 Pro 5G İçin Nisan Müjdesi Geldi!

HarmonyOS 2.0 işletim sistemini karşımıza çıkarmaya hazırlanan şirket, Huawei Mate 30 Pro 5G için Nisan 2021 güvenlik yamasını yayınladı.
Huawei Mate 30 Pro 5G İçin Nisan Müjdesi Geldi!

Akıllı telefon pazarında kan kaybetmeye devam eden Huawei durumu koparmanın yollarını arıyor. Geçtiğimiz aylar da hem kömür madeni hem de domuz çiftliği gibi işlere kollarını sıvayan şirket, yeni gelişmelere ev sahipliği yapıyor. Yakında kendi işletim sistemi olan HarmonyOS 2.0’ı karşımıza çıkaracak olan şirket diğer bir yandan da güncellemelerine devam ediyor. Güncellemeler konusunda Samsung ve Xiaomi’nin gerisinde kalan şirket kendi işletim sistemini üç farklı telefon markası ile kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor. Şirket bu sabah saatlerin de Huawei Mate 30 Pro 5G için Nisan 2021 güvenlik yamasını yayınladı.

Bildiğiniz üzere Nisan ve Mayıs 2021 güncellemeleri hem telefon modelleri üzerindeki sorunları ortadan kaldırıyor hem de çeşitli güvenlik kodlarını telefonlara dahil ediyor. Günümüz de Samsung şirketi akıllı telefonlarına Mayıs 2021 güvenlik yamasını getirirken diğer şirketler onu bir ay geriden takip ediyor.

"<yoastmark

Huawei Mate 30 Pro 5G İçin Nisan 2021 Güvenlik Yaması Yayınlandı

2 Haziran’da farklı teknolojik ürünlerini karşımıza çıkaracak olan şirket bugün akıllı telefon modeli için güvenlik yaması yayınladı. Küresel olarak Mate 30 Pro 5G için yayınlanan güvenlik güncellemesi çeşitli sorunları giderdiği gibi cihaz üzerinde de pek çok iyileştirme yapıyor. HarmonyOS 2.0’ın dağıtımıyla meşgul olan şirket belirli telefon modelleri için de güncellemeler yayınlamayı ihmal etmiyor. 302MB dosya boyutuna sahip olan güncelleme EMUI 11 için 11.0.0.182 sürüm numarası ile yayınlandı.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.