Akıllı Telefon Mayıs 23, 2021 13:51

OnePlus’tan Üç Telefon İçin Önemli Güncelleme!

Oneplus güncelleme dağıtımını sürdürüyor. Şirketin hedefinde bu defa iki eski ve bir yeni orta segment telefonu var. Detaylara göz atalım...
OnePlus’tan Üç Telefon İçin Önemli Güncelleme!

OnePlus güncelleme dağıtmaya devam ediyor. Şirketin hedefinde bu defa 2018 yılı amiral gemi telefonları OnePlus 6/6T ve 2020’de duyurduğu bütçe dostu telefonu OnePlus Nord N100 var. OnePlus 6 ve OnePlus 6T için yayınlanan güncelleme OxygenOS 10.3.11 sürüm numarasını taşıyor. Nord N100 için yayınlanan güncelleme ise OxygenOS 10.5.8 (NA) / 10.5.10 (EU) sürüm numarasına sahip.

OnePlus Güncelleme Dağıtımını Sürdürüyor

OnePlus 6, OnePlus 6T ve OnePlus Nord N100 için yayınlanan son yazılım herhangi bir yeni özellik getirmiyor. Güncelleme, Mayıs 2021 güvenlik yamaları, bazı bilinen sorunlar için düzeltmeler ve sistem kararlılığı için iyileştirmeler getirmekte.

  • Sistem
    • Android güvenlik yaması 2021.05’e güncellendi
    • Bilinen sorunlar düzeltildi ve sistem kararlılığı iyileştirildi

Yeni güncellemeyle OnePlus 6/6T kullanıcılarının en büyük temennisi yeni sorunlar ortaya çıkmaması olacaktır. Şirket her iki telefon için Android 11 çalışmalarını sürdürse de süreç pek de istenilen şekilde ilerlemiyor. Android 11 güncellemesinde sistem istenilen kararlık seviyesine gelmiş değil, hatta bazı kaynaklar her iki telefonun yıl sonuna kadar bile Android 11 sürümüne yükseltilemeyeceğinden söz ediyor.

OnePlus Nord N100 için Android 11 güncellemesinin kullanılabilirliğini henüz resmi olarak açıklamadı. Ancak bildiğimiz şey, bu telefon için bir tek büyük Android güncellemesinin yayınlanacak olması.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.