Mobil Mayıs 23, 2021 20:57

OnePlus 7 ve 7T İçin Sevindirici Güncelleme!

OnePlus 7 ve 7T serisi yeni bir güncelleme aldı. Kullanıcılar OxygenOS 11.0.1.1 güncellemesi ile Mayıs 2021 yamasını da aldılar.
OnePlus 7 ve 7T İçin Sevindirici Güncelleme!

Son dönemlerde akıllı telefonlarına pek çok güncelleme getiren OnePlus markası yine boş durmuyor. Mayıs ayında pek çok akıllı telefon modeli için güncellemeler yayınlayan şirket yoluna devam ediyor. Akıllı telefon pazarında şu sıralar realme markası harekete geçerken rakipler de boş durmuyor. realme markası Çin’deki satışları ile yüzde 400 büyürken rakiplerde onu takip etmeye devam ediyor. OnePlus’ın son dönemler de atağa geçtiği bilinirken önümüzdeki süreç içerisinde rekabetin daha da kızışacağı tahmin ediliyor. OnePlus 7 ve 7T serisi için bugün OxygenOS 11.0.1.1 ve Mayıs 2021 güvenlik yaması yayınlandı.

Mayıs 2021 yaması birer birer akıllı telefonlara gelmeye devam ediyor. Samsung şirketi Mayıs ayının ilk haftasında deli gibi Mayıs 2021 yamasını pek çok telefonuna getirirken güncelleme yayınlamaya devam ediyor.

OnePlus 7

OnePlus 7

OnePlus 7 Ve 7T Serisi Mayıs OxygenOS Güncellemesi Aldı

Sistem akıcılığını geliştiren güncelleme beraberin de kullanıcılara Mayıs 2021 yamasını da getirdi. Resimleri önizlemenin yükleme hızını da geliştirilen güncelleme arama arayüzünde meydana gelen pek çok sorunu da giderdi. Arama yaparken zaman zaman görülen anormal görüntü sorununu düzeltti. Ara sıra kamera da meydana gelen ayna efektinin çalışmaması sorunu da gelen güncelleme ile giderilirken gece manzarası modunda da iyileştirme yapıldı. Bunlara ek olarak 4G ağ iletişimi üzerinde de iyileştirme yaparken Wi-Fi bağlantı noktasının kararlılığı iyileştirildi.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.