Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 22, 2021 19:57

Tecno Spark 7 Pro Görücüye Çıkmaya Hazırlanıyor!

Akıllı telefon dünyasına dahil olmaya hazırlanan Tecno Spark 7 Pro 25 Mayıs'ta Hindistan'da piyasaya sürülecek. Ultra telefon geliyor.
Tecno Spark 7 Pro Görücüye Çıkmaya Hazırlanıyor!

2021’in ilk çeyreğinde 346 milyon adet telefon piyasaya sürüldü. 2021’in sonuna doğru da 5 milyon katlanabilir akıllı telefonun piyasaya sürülmesi bekleniyor. Hal böyle olunca da birbirinden farklı telefon modelleri raflardaki yerini almaya devam ediyor. Birbirinden farklı telefon üreticileri şu günlerde yine çeşitli lansmanlar gerçekleştirirken Tecno Spark 7 Pro akıllı telefonun da çıkış tarihi duyuruldu. Bu ay sonuna doğru tanıtılacak olan akıllı telefon, korona virüs nedeniyle alt üst olan Hindistan’da piyasaya sürülecek.

Her zaman olduğu gibi akıllı telefonlar Hindistan pazarı için gün sayıyor. Teknolojinin nabzını tutan Hindistan birbirinden farklı telefonlara ev sahipliği yapıyor. Akıllı telefonlar rekabeti kızıştırmaya devam ederken milyonlarca kullanıcı da geri sayıma başladı.

"<yoastmark

Tecno Spark 7 Pro 25 Mayıs’ta Görücüye Çıkacak!

Akıllı telefon pazarının ünlü isimlerinden olan Tecno yeni bir akıllı telefonunu karşımıza çıkarmaya hazırlanıyor. Ülkemiz de pek de popüler olmayan şirket genellikle Asya ülkelerinde yakından tanınıyor. Yakında Spark 7 Pro akıllı telefonunu Hindistan’da piyasaya sürecek olan şirket tüm dikkatleri üzerine çekti. 6.6 inçlik 90Hz yenileme hızına sahip bir LCD ekrana ev sahipliği yapacak olan telefon, ön tarafında 8MP kamera bulunduracak. Helio G80 yonga setinden güç alan telefonda 48MP’lik de arka kamera bulunuyor. Android 11 işletim sistemi ile çalışan telefon 6GB RAM ve 128GB depolamaya ev sahipliği yapacak.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.