Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 22, 2021 10:57

Samsung Güncellemeleri Tüm Hızıyla Devam Ediyor! Şimdi De Galaxy A70

Aylardır güncelleme üzerine güncelleme yayınlayan Samsung bugün de Galaxy A70 için Mayıs 2021 güvenlik yamasını yayınladı.
Samsung Güncellemeleri Tüm Hızıyla Devam Ediyor! Şimdi De Galaxy A70

Mayıs ayının ilk haftasından bu yana pek çok akıllı telefonu için güncelleme yayınlayan şirket bugünü boş geçmedi. Bu sabah saatlerinde de hem tablet hem de telefonlarına güncellemeler getiren Samsung bu alandaki başarısını devam ettiriyor. Şirket şimdi de bir kaç yıl önce piyasaya sürdüğü Galaxy A70 için Mayıs 2021 güvenlik yamasını yayına aldı. Telefonun bazı özelliklerini hatırlatarak güncellemenin detaylarından söz etmek istiyoruz. Telefon bir kaç yıldır hem satışları hem de performansı ile her kesimden kullanıcı epey tatmin etti.

Piyasaya çıktığı dönem Snapdragon 675 SoC işlemciye sahip olan telefon, 8GB RAM desteği ve 128GB depolamaya sahipti. 6.7 inçlik devasa ekranında Corning Gorillla Glass 3 korumasına da yer veren telefonun ön tarafında 32MP’lik birincil kamera yer alıyordu. Üçlü kamera kurulumuna sahip olan cihaz bu gün yeni güncellemesine kavuştu.

Galaxy A70

Galaxy A70

Galaxy A70 Mayıs 2021 Güvenlik Yaması Aldı

A705FNXXU5DEU2 sürüm numarasına sahip olan güncellemenin dosya boyutu ne yazık ki duyurulmadı. Ancak güncellemenin Mayıs 2021 güvenlik yaması olduğunu düşünürsek ortalama olarak 50MB olduğunu ifade edebiliriz. Pek çok sorunu çözüme kavuşturan güncelleme telefona yeni güvenlik kodlarını da dahil ediyor. Şu sıralar Ukrayna’da erişime açılan güncelleme cihazın performansı üzerinde de çeşitli iyileştirmeleri karşımıza çıkarıyor. Güncelleme diğer ülkeler için önümüzdeki günler de yayınlanacak.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.