Mobil Mayıs 22, 2021 21:51

Realme Narzo 30 5G, Yaşarım Ben Senle Gir Kanıma!

Realme Narzo ve GT serisi yeni telefonlarıyla karşımızda olacak. Yakın zamanda gelecek Realme Narzo 30 5G modelinin özelliklerine bakalım.
Realme Narzo 30 5G, Yaşarım Ben Senle Gir Kanıma!

Realme işini biliyor. 2021 pazar payını gittikçe artırıyor. Çinli teknoloji devi Avrupa’da Narzo ve GT serisi akıllı telefonlarını piyasaya sürmek için hazırlanıyor. Önümüzdeki hafta piyasaya çıkacak olan Realme Narzo 30 5G, Avrupa pazarlarına açılan ilk Narzo markalı telefon olacak. Ayrıca Realme GT 5G amiral gemisi önümüzdeki ay Avrupa’da resmiyet kazanacak.

Mart ayında Realme, Narzo 30’un 4G ve 5G versiyonlarının olduğunu doğrulamıştı. Ancak kısa süre önce Malezya’da piyasaya sürülen Narzo 30 4G özellikli bir telefon. Yeni gelen Realme Narzo 30 5G’nin teknik özellikleri hakkında bilgi yok. Bu cihaz hakkında bilinen tek şey, 25 Mayıs’tan itibaren yalnızca AliExpress aracılığıyla satışa sunulacağıdır.

Snapdragon 888 destekli Realme GT 5G, Mart ayında Çin’de resmiyet kazandı. Şimdiye kadar Çin dışındaki hiçbir pazarda piyasaya sürülmedi. Realme, cihazın Haziran ayında Avrupa pazarlarında görücüye çıkacağını doğruladı. Realme GT 5G, AliExpress aracılığıyla da satın alınabilecek. GT serisi ayrıca, Çin’de 24 Mayıs’ta piyasaya çıkması muhtemel olan Realme GT Neo ve Realme GT Neo Flash Edition’ı da içeriyor. Bunlardan herhangi birinin Avrupa’da GT 5G amiral gemisi ile birlikte duyurulup duyurulmayacağı henüz belli değil.

Realme GT 5G’ye geri dönersek, telefon 6.43 inç S-AMOLED FHD + 120Hz ekran, 12 GB’a kadar LPDDR5 RAM, 256 GB’a kadar UFS 3.1 depolama ve 65W hızlı şarjlı 4500mAh pil sunuyor. Bu iki genç arkadaşımız yakın zamanda satışa sunulacak.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.