Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 22, 2021 20:22

iQOO Neo5 Life Akıllı Telefon Geekbench’te Göründü

Kısa bir süre içinde tanıtılması beklenen Çinli üreticinin yeni iQOO Neo5 Life model akıllı telefonu tanıtım öncesinde Geekbench'te göründü.
iQOO Neo5 Life Akıllı Telefon Geekbench’te Göründü

Vivo‘nun yan kuruluşu olarak 2019 yılında kurulan Çin merkezli üretici yeni cihazlarını tanıtmaya devam ediyor. Firma özellikle uygun fiyata satışa sunduğu yüksek donanımlı akıllı telefonları ile oldukça dikkat çekiyor. Akıllı telefon pazarında iyi bir satış grafiği yakalayan firma kısa bir süre içinde yeni akıllı telefonu olan iQOO Neo5 Life modelini tanıtacak. Tanıtımdan hemen önce akıllı telefon Geekbench’te göründü. Cihazın orta seviye kullanıcılar için uygun fiyatlı olarak satışa sunulması bekleniyor.

iQOO Neo5 Life Akıllı Telefon Teknik Özellikleri ve Tanıtım Tarihi

Akıllı telefon Geekbench’te V2118A model numarası ile listelendi. Akıllı telefonda Snapdragon 870 yonga seti bulunacak. Telefonda 8GB RAM bulunacak. Cihazın dahili depolama alanı 128 /256GB olması bekleniyor. Akıllı telefonda FHD + çözünürlüğe sahip 6.57 inç IPS LCD ekran yer alacak. Telefon 4.500 mAh bataryaya sahip olacak ve 44W şarjı destekleyecek. Cihazın tek çekirdekli performansı 1.021 puan aldı. Çok çekirdekli testte ise 3.427 puan aldığını görüyoruz. Telefonun Android 11 yüklü olarak gelmesi bekleniyor. Telefonun ekrana yerleşik olan parmak izi yerine yana monte edilmiş bir parmak izi okuyucusuna sahip olacağı tahmin ediliyor.

iQOO Neo5 Life

Akıllı telefonun 24 Mayıs’ta tanıtılması bekleniyor. Orta seviye kullanıcılar için oldukça ideal özelliklere sahip olan akıllı telefonun iyi bir satış fiyatı ile satılması durumunda firmanın beklediği satış rakamına ulaşacağını tahmin ediyoruz.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.