Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 22, 2021 18:55

Honor 50 Hiç Böyle Görünmedi!

Akıllı telefon dünyası tarafından merakla beklenen Honor 50 mavi ve altın renkleri ile birlikte ilk kez görüntülendi. Kanlı canlı göründü.
Honor 50 Hiç Böyle Görünmedi!

Geçtiğimiz günler de haberlerimiz de yer alan ve şu suralar çıkış yapmaya hazırlanan Honor 50 yine gündeme geldi. Yakında raflardaki yerini alacak olan telefon bizleri heyecanlandırmaya devam ediyor. Birbirinden farklı renk seçenekleri ile karşımıza çıkacak olan amiral gemisi pek çok özelliği ile rakiplerine adeta taş çıkaracak. Hem tasarımı hem de özellikleri ile dikkatleri çeken telefon bugün de mavi ve altın rengi ile kameralara poz verdi. Altın tasarımı cihazı adeta bir külçe altın gibi gösterdi.

Huawei‘den ayrılan ve kendi amiral gemileri üzerinde çalışan Honor şu sıralar yeni bir akıllı telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Ülkemiz de ve dünya da lansmanı yakında gerçekleşecek olan telefon bir kez daha kanlı canlı kameralara göründü.

Honor 50

Honor 50

Honor 50 Altın Ve Mavi Renk İle Göründü

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz günler de yeni telefon modelinin Snapdragon 778G işlemci ile karşımıza çıkacağı internete sızdırılmış ve bizim de haberlerimiz de yer almıştı. Merakla beklenmeye devam edilen telefon modeli, altın ve mavi renkli tasarımı ile oldukça hoş göründü. Serinin en iyi telefon modellerinden olacak olan 50 arka kapağında iki dev daireye ve bu dairelerin içinde de kameraları karşımıza çıkaracak. Üst düzey işlemciler ile karşımıza çıkacak olan yeni telefon serisi epey satacak gibi görünüyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.