Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 22, 2021 21:25

Doogee S97 Pro Akıllı Telefonlarda Bir İlk Olacak Özelliği ile Geliyor

Firmanın Haziran ayında satışa sunmasını beklediğimiz Doogee S97 Pro ultra sağlam akıllı telefonun teknik özellikleri belli oldu.
Doogee S97 Pro Akıllı Telefonlarda Bir İlk Olacak Özelliği ile Geliyor

2013 yılının Mart ayında İspanya’da kurulan firmanın merkezi Çin’de bulunuyor. Firma akıllı telefonlar dışında kablosuz şarj cihazları, telefon kılıfları ve akıllı telefonları tamamlayan aksesuarlar üretmektedir. Firmanın Haziran ayında satışa sunacağı Doogee S97 Pro akıllı telefon lazer telemetre özelliği ile dikkat çekecek. Lazer telemetre; bir nesneye olan mesafeyi belirlemek için bir lazer ışını kullanarak ölçüm yapan mesafe ölçerdir. Özellikle inşaat sektöründe ve askeri işlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Doogee S97 Pro Akıllı Telefon Teknik Özellikleri

Telefon ultra sağlam olarak tasarlanmıştır. Cihazın en önemli özelliği Lazer telemetreye sahip olması. Firma yeni telefonu ile dünyada bir ilki başaracak. Cihaz Lazer telemetreye sahip dünyanın ilk ultra sağlam akıllı telefonu olacak. Telefonda HD + çözünürlüklü 6,39 inç IPS ekran yer alacak. Cihazın ön kısmında 16 megapiksel selfie kamera yer alacak. Akıllı telefonda Mediatek Helio G95 yonga seti bulunacak. Telefonda 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı olacak. Telefonda 8.500 mAh kapasiteye sahip batarya olacak ve 33 watt şarjı destekleyecek. Cihazın arka kısmında dörtlü kamera dizilimi olacak. Ana kamera 48 megapiksel çözünürlüğe sahip olacak.

Doogee S97 Pro

Haziran ayında satışa çıkacak olan telefonun satış fiyatı henüz açıklanmadı. Firma tarafından düzenlenecek olan yarışma ile 21-25 Haziran tarihleri ​​arasında 10 adet akıllı telefon ücretsiz olarak dağıtılacak.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.