Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 22, 2021 12:11

Clubhouse Android Platformunda Yayınlandı! Nasıl İndirilir?

Geçtiğimiz aylar da ortaya çıkan ve günümüzde iOS platformunda kullanılan Clubhouse Android platformuna da geldi. Hemen indirin.
Clubhouse Android Platformunda Yayınlandı! Nasıl İndirilir?

Günümüzdeki sosyal medyaların aksine davetiye yöntemiyle kullanıcı kabul eden Clubhouse nihayet yayınlandı. iOS platformunda aylardır kullanılan uygulama tamamen ücretsiz bir yapıya sahip. Önce çeşitli güvenlik sorunları ile gündeme gelen platform günümüzde ülkemiz de ve dünya da milyonlarca kullanıcıya sahip. Başlangıç aşamasında önce iOS platformunda lansmana çıkan uygulama daha sonra da beta olarak Android platformuna gelmiş ve haberlerimiz de kendine yer bulmuştu. Bugün gelen bilgiler ile uygulamanın global olarak yayınlandığı bilgisine ulaştık.

Günümüzde akıllı telefonların önemi artmaya devam ederken kullandığımız uygulamalar da ön plana çıkmaya devam ediyor. Telefonlarda kullandığımız onlarca uygulama bazen sosyalleşmemizi sağlıyor bazen de günlük aktivitelerimizi düzenliyor. Özellikle sosyal medya uygulamalarının önemi her geçen gün artmaya devam ediyor.

Clubhouse

Clubhouse

Clubhouse Android Platformunda Yayınlandı

Daha önce beta olarak kullanılan yeni nesil sosyal medya platformu nihayet tam sürüme geçiş yaptı. Ülkemiz de ve dünya da kısa sürede milyonlarca kullanıcıya ulaşan uygulama başarılı gidişatına kaldığı yerden devam ediyor. Bugün yapılan duyuru ile uygulamanın Android sürümünün yayınlandığı ve şuan da indirilebilir olduğunu öğrendik. Öncelikle uygulamanın bazı detaylarından söz edelim. Yeni nesil sosyal medya uygulaması tamamen davetiye usulü ile kullanıcı kabul ediyor. Buna ek olarak diğer sosyal medya platformlarının aksine yazarak değil konuşarak sosyalleşme fırsatı veriyor. Tamamen ücretsiz bir yapıya sahip olan uygulama Android platformu için Google Play Store üzerinden indirilebiliyor. Kullanıcılar uygulamayı mağaza üzerinde aratarak cihazlarına indirebilirler.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.