Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 22, 2021 11:59

14 İnç MacBook Pro Göründü!

Apple şirketinin yeni MacBook Pro bilgisayar modeli göründü. Yakında piyasaya sürülecek olan bilgisayar 14 inçlik varyanta da sahip olacak.
14  İnç MacBook Pro Göründü!

Akıllı telefon dünyasının ikinci ismi olan Apple yeni bilgisayar modelleri ile 2021’e damga vurmaya hazırlanıyor. Yıl sonuna doğru iPhone 13 akıllı telefon modelini karşımıza çıkaracak olan şirket yeni bilgisayarları ile de beklentileri karşılamaya çalışacak. Geçtiğimiz günler de yeni bilgisayarlarını önümüzdeki yıla geciktirebileceği yönünde gelişmeler ile gündeme gelen şirket bu yıl içerisinde bilgisayarlarını sunmayı planlıyor. iPad Pro modellerini piyasaya süren şirket, ön siparişler kapsamında tabletlerini de kullanıcıları ile buluşturuyor. Bugün 2021 model MacBook Pro ucundan göründü.

Akıllı telefonları kadar bilgisayarları ile de başarılı işlere imza atan Apple yakında bombayı patlayacak gibi görünüyor. 2021 model bilgisayarlarını 14 inç ve 16 inç olarak karşımıza çıkaracak olan şirket, 14 inçlik varyantını bugün ucundan gösterdi.

"<yoastmark

MacBook Pro 14 İnç Göründü

Bu yol içerisinde yeni bilgisayar modellerini karşımıza çıkartması beklenen Apple harıl harıl çalışıyor. Bu yıl pek çok ürününden söz ettiren şirket son olarak iPad Pro’yu karşımıza çıkarmıştı. Gözler şimdi yeni bilgisayar serisini arar oldu. Bugün ortaya çıkan bazı görüntüler de yeni bilgisayar serisinin 14 inçlik varyantının yakında piyasaya sürülebileceği iddia edildi. Milyonlar AirPods 3’ü beklemeye devam ederken yeni MacBook Pro serisi için de geri sayım devam ediyor. Şirket yeni bilgisayar modellerini ne zaman tanıtacak hala bilinmiyor.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.