Teknoloji Mayıs 21, 2021 17:51

Vivo X60 Pro 5G Haziran Ayında Mermiyi Namluya Sürecek!

Vivo markasının yeni amiral gemisi Haziran ayında satışa çıkacak. Vivo X60 Pro 5G, UEFA Euro 2020 şampiyonasının resmi akıllı telefonu oldu.
Vivo X60 Pro 5G Haziran Ayında Mermiyi Namluya Sürecek!

Çin’deki satışlarını epey artıran Vivo böyle giderse Xiaomi‘yi tahtından edecek gibi görünüyor. Ülkemiz de ve dünya da milyonlarca kullanıcıya ev sahipliği yapan Xiaomi markası Çin’in en çok satan telefon markası olarak biliniyor. Son bir kaç aydır Çin’de atağa kalkan Vivo böyle giderse Xiaomi’yi tahtından edebilir. Geçtiğimiz haftalar da ortaya çıkan Vivo X60 Pro 5G hakkında yeni detaylar geldi. Malezya’da piyasaya sürülen ve iki ay sonra da Avrupa’daki kullanıcıların karşısına çıkacağı belli olan telefon modeli Haziran ayın da satışa çıkacak.

Mart ayı sonunda resmi olarak duyurulan ve Malezya’da görücüye çıkan akıllı telefon şimdi de Avrupalı kullanıcıların ilgi odağı haline gelmeye hazırlanıyor. Bakalım ne olacak bekleyip göreceğiz.

"<yoastmark

Vivo X60 Pro 5G Haziran Ayında Satışlara Açılacak

UEFA Euro 2020 şampiyonasının resmi akıllı telefonu olarak duyurulan X60 Pro 5G satışlara çıkmaya hazırlanıyor. Beş eksenli bir video sabitleme sistemine sahip olan telefon, Pixel Shift Ultra HD görüntüleme teknolojisine sahip. 148MP ana kamera ve 13MP süper geniş açılı kameraya sahip olan cihaz da 13MP’de portre lensi olmak üzere üçlü kamera kurulumu yer alıyor. 32MP ön kamerayı da kullanıcılara sunan telefon, 120Hz ve 6.56 inç FHD AMOLED ekrana ev sahipliği yapıyor. 12GB RAM desteğine ek olarak 256GB depolamaya sahip olan telefon 4.200mAh pil kapasitesine sahip.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.