Mobiroller Mayıs 21, 2021 14:20

Samsung Galaxy Tab S6 Lite Ve Galaxy Note 9 İçin Müjdeler Olsun!

Bu yıl güncellemeler ile adından söz ettiren Güney Koreli şirket şimdi de Samsung Galaxy Tab S6 Lite ve Galaxy Note 9 için müjde verdi.
Samsung Galaxy Tab S6 Lite Ve Galaxy Note 9 İçin Müjdeler Olsun!

Akıllı telefon pazarındaki rekabet kaldığı yerden devam ediyor. realme markası son bir ayda 1 milyondan fazla akıllı telefon satmayı başardı. Xiaomi Redmi serisi 200 milyon satış rakamlarını devirdi. WhatsApp Hindistan hükümetinden darbe yedi. Ve daha fazla pek çok gelişme yaşandı. Dün ve bugün teknolojinin nabzını tutmaya devam ederken akıllı telefon pazarındaki rekabette devam ediyor. Haftalardır yaşanan hareketlilik satış rakamlarına da yansırken alınan güncellemeler de rekabete ortak olan özellikler arasına katıldı. Ama şunu belirtelim ki güncelleme yayınlama konusunda kimse Samsung şirketinin eline su dökemez. Galaxy Tab S6 Lite ve Galaxy Note 9 için sevindiren güncelleme geldi.

Mayıs ayının ilk haftasında pek çok akıllı telefon modeli için Mayıs 2021 güvenlik yamasını yayınlayan Samsung, bugün de eski telefon modelleri için Nisan 2021 güvenlik yamasını yayına aldı.

"<yoastmark

Samsung Galaxy Tab S6 Lite Ve Galaxy Note 9 İçin Nisan 2021 Güvenlik Yaması Yayında

Akıllı telefon dünyasında milyonlara ulaşmaya devam eden Samsung güncellemelerine kaldığı yerden devam ediyor. Tab S6 Lite için P61xXXU4CUE1, Note 9 kullanıcıları için ise N960FXXU8FUE1 sürüm numaraları ile yayınlanan güncelleme şuan da indirilebilir durumda yer alıyor. Çok sayıda sorunu ortadan kaldıran ve telefonları daha kararlı bir hale getiren Nisan 2021 güvenlik yaması hızla diğer cihazlardaki yerini almaya devam ediyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.