Mobil Mayıs 21, 2021 9:24

Samsung Galaxy M52 5G Çok Yakında Huzurlarınızda!

Samsung A serisiyle elde ettiği başarıyı M serisine de taşımayı başardı. Samsung Galaxy M52 5G yakında dünyada satışa sunulacak.
Samsung Galaxy M52 5G Çok Yakında Huzurlarınızda!

Galaxy A, Galaxy M ve Galaxy F serisi uygun fiyata en yüksek performansı vaadetmete devam ediyor. Yeni bir rapora göre, Güney Koreli teknoloji devi, yakın zamanda piyasaya sürülen Galaxy F52 5G’nin yeniden markalanmış bir versiyonu olabilecek Samsung Galaxy M52 5G adlı bir telefon üzerinde çalışıyor.

Bugün sabah Samsung, ülkede şirketin Galaxy F serisi akıllı telefonu olarak Galaxy F52 5G’yi piyasaya sürdü. Bu cihaz bazı özelliklerini Galaxy A52 5G ile paylaşıyor. Ancak Galaxy A42 5G ve Galaxy M42 5G ile aynı cihaz değil. GalaxyClub tarafından yayınlanan yeni bir rapora göre, Galaxy F52 5G’nin klonu Galaxy M52 5G olarak resmiyet kazanabilir. Bu yeni Galaxy M serisi, geçen yılki Galaxy M51’in halefi olacak.

Galaxy M52 5G’nin piyasaya sürülmemiş SM-M425F model numaralı telefon olduğu iddiası mevcut. Ayrıca bu telefon 64 MP Samsung ISOCELL GW3 birincil kamera sensörüne sahip Galaxy M42’nin bir çeşididir. Ne kadar ortak özelliği olacağını şimdilik bilmiyoruz. Galaxy F52 5G aynı ada ve 64MP kameraya sahip olduğundan, bazı pazarlarda Galaxy M52 5G olarak piyasaya sürülme şansı var. Ancak sorun, Samsung’un web sitesinde bundan bahsetmediği için yeni cihazın tam kamera sensörünün bilinmemesidir. Yakın zamanda belli olacak.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.