Mobil Mayıs 21, 2021 16:56

Samsung Galaxy A52 Önemli Bir Güncelleme Başladı

Bu yıl güncellemeye bir türlü doymayan Samsung yine olay yerinde. Galaxy A52 ve A52 5G için Mayıs 2021 güvenlik yaması yayınlandı.
Samsung Galaxy A52 Önemli Bir Güncelleme Başladı

Daha bu sabah saatlerinde iki farklı akıllı ürünü için güncelleme duyurusu yapan Samsung güncellemelere doymadı. Kuşkusuz bu yılın en çok güncelleme yayınlayan akıllı telefon üreticisi olan Samsung yüzleri güldürüyor. Eski yeni demeden, telefon tablet demeden kullanıcılarını güncel tutan şirket başarısını bu yıl da artıracak gibi görünüyor. 2020’nin dördüncü çeyreğinde akıllı telefon pazarını Apple’a kaptıran ve daha sonra da 2021’in ilk çeyreğinde liderliği geri alan şirket kararlılığını korumaya devam ediyor. Galaxy A52 ve A52 5G akıllı telefon modelleri için Mayıs 2021 güvenlik yaması yayınlandı.

Durmadan usanmadan güncellemeler yayınlayan Samsung bugünü de boş geçmedi. Sabah saatlerinde telefon ve tablet modelleri için güncellemeler yayınlayan şirket öğleden sonrayı da boş geçmedi.

Galaxy A52

Galaxy A52

Galaxy A52 Ve A52 5G Mayıs 2021 Güvenlik Yaması Aldılar

Mayıs ayının ilk haftasından bu yana Mayıs 2021 güvenlik yamasını yayınlayan şirket bugün de güncelleme duyurusu yaptı. A52 için A525xXXU2AUE1, A52 5G için A526BXXU2AUE1 sürüm numaraları ile yayınlanan güncelleme daha güvenli bir kullanım sunuyor. Avrupa kıtasındaki kullanıcıların erişimine açılan güncelleme herhangi bir yenilik getirmiyor. Diğer güvenlik yamalarında olduğu gibi çok sayıda hata çözüme kavuşturuldu ve telefonların kararlı çalışmaları sağlandı. Kamera performansı ve dokunmatik ekran kararlılığı konusunda çeşitli iyileştirmeleri getiren güncelleme şuan da pek çok ülke de erişime açıldı.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.