Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 21, 2021 13:21

Redmi Note 9 Serisi Milyonları Aştı!

Akıllı telefon pazarının üçüncü en büyük telefon üreticisi Xiaomi yine teli gibi telefon satıyor. Redmi Note 9 serisi patladı gitti.
Redmi Note 9 Serisi Milyonları Aştı!

Daha önceki pek çok haberimiz de Çinli üretici Xiaomi hakkında bilgi vermiştik. Oldukça kaliteli işler gerçekleştiren ve başarılı bir süreç geçiren şirketten yeni haberler var. Ülkemizde ve dünya da milyonlarca kullanıcıya ev sahipliği yapan akıllı telefon üreticisi başarıya doymuyor. Günümüzde Android 12 işletim sistemi için gün sayan şirket dün de haberlerimiz de yer almıştı. Redmi serisi ile 200 milyon adet satışı geride bırakan şirket, bugün de yeni bir başarısı ile haberlerimize konu oldu. Redmi Note 9 serisi milyonlarca satmayı başardı.

Çinli teknoloji devi hem yüksek performans hem de uygun fiyat politikası ile deli gibi telefon satmaya devam ediyor. 28 Mayıs’ta Redmi 10 serisini kullanıcıların beğenisine sunacak olan şirket 9 serisi ile de deli gibi sattı. Bugün şirketin yeni satış rakamları belli oldu.

Redmi Note 9

Redmi Note 9

Redmi Note 9 Serisi 45 Milyon Satışı Geride Bıraktı

Bugün Xiaomi’nin CEO’su Lei Jun 9 serisinin piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra 45.2 milyon adet satışları geride bıraktığını ifade etti. Buna ek olarak 26 Mayıs’ta Mi hayranları için özel bir amiral gemisi olan Note 10 akıllı telefonu piyasaya süreceğini duyuran şirket yine milyonları hedef alacak. 9 serisinin Çin versiyonunu 2020’nin 26 Kasımın’da karşımıza çıkaran şirket, bu telefon serisin de Snapdragon 750G kullanmıştı. Bu ay Note 10 serisini de piyasaya sürecek olan şirket, eski telefon serisinin başarısını ikiye katlamaya çalışacak.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.