Mobil Mayıs 21, 2021 19:22

Nubia Red Magic 6R Lansman Tarihi Onaylandı!

Akıllı telefon pazarına katılmaya hazırlanan Nubia Red Magic 6R isimli telefonun çıkış tarihi nihayet onaylandı. 27 Mayıs'ı bekleyin.
Nubia Red Magic 6R Lansman Tarihi Onaylandı!

2021’in ikinci çeyreğinde olduğumuz şu günler de Nubia Red Magic 6R telefon modeli de merakla bekleniyor. İlk çeyrekte 346 milyon adet akıllı telefonun piyasaya çıkması telefonlara olan ilginin en büyük göstergesi. Yıl sonuna kadar da 5 milyon katlanabilir akıllı telefonun piyasaya çıkması beklenirken lansmanlar da yapılmaya devam ediliyor. Daha önce haberlerimiz de kendine yer bulan ve merak konusu haline gelen Red Magic 6R telefonun çıkış tarihi nihayet netleşti. Telefon ay sonu raflardaki yerini alacak.

Birbirinden farklı telefon markaları yeni amiral gemilerini duyuruyor. Bu telefonların bazıları şu sıralar korona virüsü engeline takılsa da online etkinlikler kapsamında telefon tanıtımları gerçekleştiriliyor. Sıradaki amiral gemisi olan Red Magic 6R için start ay sonu verilecek.

"<yoastmark

Nubia Red Magic 6R 27 Mayıs’ta Lansmana Çıkacak

27 Mayıs’ta Çin pazarına dahil olacak olan akıllı telefon, NX666J model numarası ile piyasaya sürülecek. TENAA ve 3C gibi Çin sertifika sitelerinde sergilenen akıllı telefonun temek özellikleri de belli oldu. Kullanıcılara 6.67 inç FHD OLED ekran sunan telefon modeli 12GB RAM desteğine sahip olacak. Bünyesinde Snapdragon 888 işlemciye yer verecek olan telefon 4.100mAh bataryaya sahip olacağı biliniyor. 55W şarj cihazı ile deposunu dolduracak olan cihaz da 66W ve 120W hızlı şarj desteği de bulunacak. Cihazın ön tarafında 16MP, arka tarafında ise 64MP’lk ana bir kamera yer alacak. Son olarak cihazın 513 dolar fiyat etiketine sahip olacağını belirtelim.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.