Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 21, 2021 15:54

Google Pixel 6 Pro Görüntüleri Mükemmel Görünüyor!

Geçtiğimiz gün haberlerimiz de yer alan Google Pixel 6 Pro bugün de yeni sızdırılan görüntüleri ile gündeme geldi. İncecik tasarım.
Google Pixel 6 Pro Görüntüleri Mükemmel Görünüyor!

Android 12‘nin beta sürümlerini Pixel telefonlar için yayınlayan Google dikkatleri çekiyor. Aylardır milyonlarca kullanıcı Android 12 güncellemesini merakla beklemeye devam ediyor. Milyonlar yeni güncellemeyi beklemeye devam ederken şirket geçtiğimiz aylar da geliştirici beta sürümü Pixel telefonları için yayınlamıştı. Yani Android 12 ilk olarak Pixel telefonlar da deneyimlenmişti. Haftanın başında yeni işletim sistemini betaya çıkaran şirket hangi telefonların bu betaya dahil olduğundan da söz etmişti. Liste de OPPO ve Samsung gibi pek çok marka akıllı telefon yer almıştı. Günümüzde ise Google Pixel 6 Pro sızdırılan görselleri ile milyonları heyecanlandırdı.

Google’ın amiral gemisi serisi olan Pixel bu yıl da yepyeni bir tasarımla karşımıza çıkacak. Android 12 işletim sistemi ile gelmesi beklenen telefon serisi şu sıralar sık sık radarımıza yakalanır oldu.

"<yoastmark

Google Pixel 6 Pro İnce Tasarımla Göründü

CAD renderları olarak radarımıza takılan yeni görsellerin Pixel 6 Pro’ya ait olduğu iddia ediliyor. Henüz resmi kaynaklardan açıklanan bir detay olmasa da görüntülenen telefonun incecik olması dikkat çekiyor. AMOLED ekrana sahip bir yapıda karşımıza çıkan telefon, 6.67 inç boyuta sahip. Ekran içerisinde parmak izi sensörüne de yer veren şirket, kullanıcılara yüksek bir ekran gövde oranı sunacak. Kablosuz şarj desteğini de taşıması beklenen telefon modeli SIM yuvasını sol tarafa konumlandırmış olarak karşımıza çıkacak.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.