Akıllı Telefon Mayıs 21, 2021 10:23

Daha Neler! Bu defa Redmi Note 10 Ultra Modeli Geliyor!

Redmi çok yakında Note 10 serisi Çin'de görücüye çıkaracak. Telefonlarda önemli bir değişim bekleniyor. Redmi Note 10 Ultra bunu gösterdi.
Daha Neler! Bu defa Redmi Note 10 Ultra Modeli Geliyor!

Mart ayı içerisinde Redmi Note 10 modellerini görücüye çıkaran Xiaomi, seriyi bu defa ülkesi Çin’e taşıyor. 26 Mayıs tarihinde Çin’de tanıtılacak akıllı telefon serisinde ciddi değişimler olacağa benziyor. İşlemci biriminde farklılık olacağı zaten bildirildi. Şimdi gelelim isimlendirme ve telefonların görünüm noktasında sunacağı değişimlere. Seride bu defa en dikkat çeken model Redmi Note 10 Ultra olacak. Telefonun sızan görüntülerinde tasarım, teknik özellik ve fiyat detaylarını öğreniyoruz.

Redmi Note 10 Ultra Özellikleri ve Fiyatı

Arka bölümde çizgili bir desen kullanılarak daha çekici bir hale getirilen Redmi Note10 Ultra’da kamera birimindeki farklılıklar da gözden kaçmıyor. Telefonun önden görüntüsü yok fakat kaynaklar Redmi Note 10 serisinden farksız olacağını bildiriyor.

6.53 inç büyüklüğünde Full HD + çözünürlüklü AMOLED ekrana sahip olacağı telefonun işlemci biriminde bu defa MediaTek Dimesity 1100 yer alacak. 33 watt hızlı şarj desteğine sahip 5.000 mAh büyüklüğünde bir pil taşıyacak telefon 6 GB RAM + 128 GB depolama, 8 GB RAM + 128 GB depolama ve 8 GB RAM + 256 GB şeklinde üç farklı bellek tipiyle çıkış yapacak. 64 megapiksel dörtlü kameranın yer verileceği telefonda 6GB RAM + 128GB’lık birimin fiyatı 280 dolar olarak açıklandı.

Redmi’nin 26 Mayıs’ta gerçekleştireceği etkinlikte duyuracağı diğer iki telefon ise Redmi Note 10 5G ve Redmi Note 10 Pro 5G olacak.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.