Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 21, 2021 8:55

Asus ZenFone 8 Yeni Güncellemesi İle Kamera Sorunlarını Çözdü!

Geçtiğimiz hafta Avrupa'da piyasaya sürülen Asus ZenFone 8 ilk güncellemesini aldı ve çeşitli sorunlarını çözüme kavuşturuldu.
Asus ZenFone 8 Yeni Güncellemesi İle Kamera Sorunlarını Çözdü!

Hindistan’da piyasaya sürülemeyen Asus ZenFone 8 geçtiğimiz hafta Avrupa’da lansmana çıktı. Covid-19 salgınının arttığı Hindistan’da hayat durma noktasına geldi. Teknoloji dünyası da bu durumdan nasibini almaya devam ediyor. iPhone 12 üretimi virüsten dolayı yarı yarıya düşerken yeni teknolojik ürünlerin tanıtımı da online olarak gerçekleştirilmeye çalışılıyor. Birbirinden farklı akıllı telefonların çıktığı şu günler de kullanıcılara yeni güncellemeler de sunuluyor. Bugün ZenFone 8 serisi için yeni bir OTA güncellemesi yayınlandı. Yeni güncelleme pek çok sorunu çözüme kavuşturdu.

2021’in beklenen amiral gemilerinden bir tanesi olan ZenFone 8 geçtiğimiz hafta lansmana çıktı. Hindistan lansmanı hala gerçekleşmeyen telefon ilk olarak Hindistan’da piyasaya sürülecekti. Virüse yenik düşen telefon daha fazla ertelenmeden Avrupalı kullanıcıların karşısına çıktı.

"<yoastmark

Asus ZenFone 8 OTA Güncellemesi Aldı

Geçtiğimiz günler de Nisan 2021 güvenlik yamasını alan akıllı telefon bugün de yeni bir OTA güncellemesi aldı. Gelen bu güncelleme ile cihazın kamera sorunları giderilirken pek çok hata da çözüme kavuşturuldu. Kamera kalitesine ek olarak çeşitli iyileştirmeleri de beraberinde getiren güncelleme cihazı daha kararlı bir hale getirdi. 140MB gibi bir dosya boyutu ile karşımıza çıkan güncelleme İspanya’daki kullanıcılar için de Vodafone VoLTE özelliğini etkinleştiriyor. Android 12 programına da dahil olan telefon Android 12 yayınlanır yayınlanmaz alacak olan telefon modelleri arasında yer alıyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.