Mobil Mayıs 20, 2021 9:53

Xiaomi Mi Mix Fold Yüksek Yenileme Hızı Sunacak!

Bugün tablet modelleri ile adından söz ettiren Çinli  şirket, Xiaomi Mi Mix Fold ile yüksek yenileme hızı sunmayı vadediyor.
Xiaomi Mi Mix Fold Yüksek Yenileme Hızı Sunacak!

Akıllı telefonları ile adından söz ettirmeye devam eden şirket yakında tablet modellerini de karşımıza çıkaracak. Dünyanın dört bir yanından kullanıcılara ev sahipliği yapan şirket yeni amiral gemilerinde kullanıcılara yüksek performans sunuyor. Günümüze kadar ki en kaliteli amiral gemileri ile adından söz ettirmeyi başaran Çinli teknoloji devi, yeni bir gelişme ile haberlerimize konu oldu. Katlanabilir telefon modelleri ile de milyonlara hitap etmeye hazırlanan şirket, Mi Mix Fold ile grafiklerini yükseltecek.

Geçtiğimiz aylar da Samsung ile katlanabilir ekranlar için anlaşma sağlayan Xiaomi şu sıralar yeni ürünlerine odaklanmaya devam ediyor. Şirketin yeni amiral gemilerinden bir tanesi peynir ekmek gibi satıyor.

"Xiaomi

Xiaomi Mi Mix Fold Deli Gibi Satıyor

Sadece bir kaç dakika içerisinde 30.000’den fazla adet satan Mix Fold başarılı gidişatına devam ediyor. Çin pazarında peynir ekmek gibi satan akıllı telefon kullanıcılarına yüksek yenileme hızı sunuyor. 90Hz yenileme hızına sahip olan telefon yakın da yeni bir varyant ile karşımıza çıkacak. 6.52 inç AMOLED ekrana sahip olan telefon, yen halefi ile 90Hz yerine 120Hz ekran yenileme hızını kullanıcıların beğenisine sunuluyor. İç kısım da 8.01 OLED ekran bulunduran telefon, yeni halefinde genel özelliklerine yer verecek. Yeni halef telefonun ne zaman çıkacağı bilinmiyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.