Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 20, 2021 21:21

Samsung Galaxy S20 FE LTE Raflardaki Yerini Aldı!

Samsung yeni tabletlerini piyasaya sürmeye hazırlanırken Galaxy S20 FE LTE akıllı telefon modeli piyasaya sürüldü. İşte detaylar.
Samsung Galaxy S20 FE LTE Raflardaki Yerini Aldı!

Akıllı telefon pazarına yeni ürünler katılmaya devam ediyor. Yeni ürünler çıktıkça da rekabette hat safhaya çıkmaya başladı. 2021’in ilk çeyreğini geride bıraktığımız şu günler de yeni kulaklık modelleri de karşımıza çıkıyor. Bugün realme markası yeni kulaklık modellerini duyururken POCO tarafı da güncellemeler yayınlamaya devam ediyor. Yılın başından bu yana çeşitli lansmanlar ve güncellemeler ile radarımıza takılan Samsung şirketi yine boş durmadı. Mayıs ayının üçüncü haftasında şirket yine bir akıllı telefon duyurdu. Galaxy S20 FE LTE piyasaya sürüldü.

Vietnam’de iki farklı renk seçeneği ile yeni akıllı telefon modelini piyasaya süren şirket Exynos 990 yonga setini terk etti ve yeni telefon modelinde Qualcomm Snapdragon 865 kullandı.

"Samsung

Galaxy S20 FE LTE Piyasaya Sürüldü

Vietnam üzerinde iki farklı renk seçeneği ile piyasaya sürülen S20 FE akıllı telefon modeli nane yeşili ve lacivert olarak karşımıza çıktı. 4G bağlantı noktasına sahip olan telefon modeli, 8GB RAM desteğine sahip. 256GB dahili depolama alanına sahip olan telefon Snapdragon 865 işlemciden güç alıyor. 672 dolar gibi bir fiyat ile satışlara açılan telefon kullanıcılara Exynos 990 yonga setine nazaran daha iyi performans, termal ve iyileştirilmiş bir pil ömrü sunuyor. 4.500mAh kapasitesine sahip batarya ile duyurulan cihaz 120Hz ekran yenileme hızına sahip.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.