Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 20, 2021 18:28

realme Buds Wireless 2 Piyasaya Sürüldü!

Akıllı telefonlarından sonra yeni kulaklık modelini duyuran realme oyuncuları hedef alacak. realme Buds Wireless 2 piyasaya sürüldü.
realme Buds Wireless 2 Piyasaya Sürüldü!

Yeni güncellemeler ile adından söz ettiren realme markası akıllı telefonlarını beslemeye devam ediyor. Akıllı telefon tanıtımlarına devam eden şirket yeni güncellemeler de duyuruyor. Bugün yeni bir etkinlikte sahne alan ünlü şirket yepyeni ürünlerini tanıtmış. Bugün ki etkinlikte Watch 2 Pro modelini kullanıcıların karşısına çıkaran şirket buna ek olarak yeni ürünler de tanıtmayı ihmal etmedi. Merakla beklenen realme Buds Wireless 2 ve Buds Wireless 2 Neo gibi diğer ürünler de bu etkinlikte görücüye çıktı.

Akıllı telefonlardan sonra kulaklık modelleri arasında da rekabet ön plana çıkmaya başladı. Xiaomi markası da şu sıralar ultra gürültü önleyici kulaklık modelleri üzerin de çalışmaya devam ederken diğer markalar da boş durmuyor.

"<yoastmark

realme Buds Wireless 2 Tanıtıldı

13.6 mm bas güçlendirici sürücülere ve yüksek çözünürlüklü ses içi Sony LDAC desteğine sahip olan yeni kulaklık modeli tanıtıldı. Tescilli R2 yonga setine sahip olan Wireless 2 25DB’ye kadar aktif gürültü iptal imkanı sunabiliyor. Akıllı telefon oyuncularını hedef alan yeni kulaklık modeli, 88 ms düşük gecikmeli oyun modu sunuyor. Boyun bandı tasarımına sahip olan kulaklık modeli, iki kulaklığı birleştirerek veya ayırarak müzik ve videoları oynatma ve duraklatma imkanı da veriyor. iki eşleşmiş cihaz arasında bağlanmasını sağlayan hızlı geçiş özelliğine de sahip olan kulaklık, tek bir şarj ile 22 saate kadar müzik çalabiliyor. 0 dakika şarjla 12 saate kadar müzik çalma sağlayabilen cihaz, 50 dakika da tamamen şarj olabiliyor. Cihazın fiyat etiketi 48 dolar olarak duyuruldu.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.