Akıllı Telefon Mayıs 20, 2021 16:27

POCO X3 NFC Tüm Bölgelerde Yeni Bir Güncelleme Alıyor!

Akıllı telefon pazarında güncelleme rekabeti kaldığı yerden devam ediyor. POCO X3 NFC yeni bir MIUI 12 güncellemesi aldı.
POCO X3 NFC Tüm Bölgelerde Yeni Bir Güncelleme Alıyor!

Xiaomi‘nin alt markalarından bir tanesi olan POCO şu sıralar M3 Pro akıllı telefonu ile adından söz ettiriyor. Çinli devin milyonlara ulaşan akıllı telefonlarını üretmeye devam eden POCO oldukça seviliyor. Telefon modellerinde yüksek ekran oranı ve eşsiz bir performans deneyimi sunan şirket, yeni bir güncelleme yayınladı. Şirketin sevilen telefon modelleri arasında yer alan POCO X3 NFC yeni bir güncelleme duyurusu ile haberlerimize konu oldu. Telefon için yeni bir MIUI 12 güncelleme duyurusu yapıldı.

22 Eylül’de Hindistan’a gelmesi beklenen akıllı telefon yeni bir güncelleme duyurusu ile gündeme geldi. Hindistan’da 270 dolar gibi bir fiyat etiketi ile piyasaya sürülecek olan telefon geçtiğimiz haftalar da korona virüsünden dolayı lansmanını ertelemişti. Cihaz için geri sayım başladı.

"<yoastmark

POCO X3 NFC Yeni Bir MIUI 12 Güncellemesi Aldı

Telefon henüz Hindistan’da piyasaya sürülmese de yayınlanan güncelleme Hindistan’da da erişime açık. MIUI 12.0.2.0.QJGEUXM sürüm numarası ile yayınlanan güncelleme 235MB dosya boyutuna sahip. Farklı ülkeler de farklı sürüm numarası ile yayınlandığı ifade edilen güncelleme her zaman olduğu gibi telefondaki hataları giderdi. Düşük dosya boyutlu güncellemeler genellikle yeni bir özelliği getirmiyor mevcut hataları gideriyor. Tüm bölgeler de erişilebilir olan güncelleme şuan da indirilebilir durum da yer alıyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.