Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 20, 2021 17:57

OnePlus 9R Kullanıcıları İçin OxygenOS 11.2.1.2 Müjdesi!

Akıllı telefonlar için güncellemeler yayınlanmaya devam ediyor. OnePlus 9R OxygenOS 11.2.1.2 güncellemesi kullanıcılara sunuldu.
OnePlus 9R Kullanıcıları İçin OxygenOS 11.2.1.2 Müjdesi!

Mayıs ayının üçüncü haftasının sonuna geldiğimiz şu günler de OnePlus markasından güzel haberler geliyor. Birbirinden farklı telefonlarına güncellemeler yayınlayan şirket kullanıcılarının yüzünü güldürüyor. Bugün 8, 8 Pro ve 8T için yeni bir ColorOS 11 güncellemesi duyuran şirket dikkatleri çekmeye devam ediyor. Bu yıl ki telefon modelleri ile bir türlü istenen satış rakamlarına ulaşamayan şirket bir şeyler başarabilmek için harıl harıl çalışıyor. Şirketin başarılı akıllı telefonları arasında yer alan OnePlus 9R modeli için OxygenOS 11.2.1.2 güncellemesi yayınlandı.

Bazı telefon modellerin de OxygenOS işletim sistemi bazılarında da ColorOS 11 işletim sistemi tercih eden şirket güncelleme duyurularına devam ediyor. Mayıs ayının sonuna doğru ilerlerken Mayıs 2021 güvenlik yamasını da duyuran şirket kullanıcılarına daha güvenli bir deneyim sunmaya çalışıyor.

OnePlus 9R

OnePlus 9R

OnePlus 9R İçin OxygenOS 11.2.1.2 Müjdesi Geldi

İkinci OxygenOS güncellemesi alan akıllı telefon kullanıcılarına pek çok düzeltmeleri ve sistem iyileştirmelerini getirdi. Güncellenmiş güvenlik yamaları ile daha duyarlı bir hale gelen cihaz günümüz de Hindistan ve Çin üzerinde satılıyor. 9 ve 9 Pro modeller dünyanın dört bir yanında satılmaya devam ederken, 9R modeli ise şuan için iki ülke ile sınırlı yer alıyor. 9 serisi ColorOS 11 ile de çalışırken 9R model için OxygenOS yayınlandı. İkinci kez bu güncellemeyi alan telefon modeli bu güncelleme ile pek çok hatayı çözüme kavuşturdu. Telefon daha kararlı bir şekilde çalışmaya başladı.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.