Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 20, 2021 14:58

Meizu Smartwatch Ay Sonu Dumanı Verecek!

Çin merkezli akıllı telefon üreticileri şu sıralar rahat durmuyor desek yeridir. Meizu Smartwatch 31 Mayıs'ta lansmana çıkacak.
Meizu Smartwatch Ay Sonu Dumanı Verecek!

Akıllı telefon pazarındaki rekabet gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Çinli telefon üreticilerinin akıllı telefon pazarındaki ürünleri artmaya devam ediyor. Xiaomi şirketi şu sıralar tabletler üzerinde de çalışırken OPPO firması ise yeni amiral gemilerini piyasaya sürmeye devam ediyor. Bugün gelen bilgiler ile Çinli teknoloji üreticileri arasında yer alan Meizu akıllı saat alanında rekabete ortak olmaya hazırlanıyor. Çinli telefon üreticisi bu ay sonu adeta dumanı verecek ve yeni ürünü olan Meizu Smartwatch akıllı saatini piyasaya sürecek.

Bugün yaptığımız haberler de yeni Apple Watch 7 serisinden söz etmiştik. Geçen yıl en çok akıllı saat satan Apple, yeni akıllı saat serisinde düz ve tek tip bir tasarım tercih etti. Apple’a rakip bir akıllı saat daha geliyor. Apple’ın tahtı bu saatten sonra sallanabilir.

Meizu Smartwatch

Meizu Smartwatch

Meizu Smartwatch 31 Mayıs’ta Lansmana Çıkacak

Bugün edindiğimiz bilgilere göre yeni akıllı saat modeli ay sonu yani 31 Mayıs’ta tanıtılacak. Çinli şirket Meizu tarafından geliştirilen akıllı saat üçüncü taraf uygulamaları indirip kullanma fırsatı verecek. Müzik çalma, etkinlik izleme, mobil ödeme hizmetleri ve eSIM bağlantısı gibi konular da kullanıcılara yaratıcı bir yapı sunacak olan saat aynı zamanda telefon görüşmelerine de izin verecek. Kullanıcılara bir kaç farklı işlev türü sunacak olan akıllı saat, kullanıcılarının kalp atışlarını da kontrol edecek. Bunlara ek olarak henüz onaylanmamış olsa da akıllı saatin kan oksijen seviyesini de kontrol edeceği ifade ediliyor. Beklenen akıllı saat 31 Mayıs’ta görücüye çıkacak.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.