Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 20, 2021 20:53

Huawei P50 Serisi Yeni Bir Teknoloji Kullanacak!

Şirketin beklenen telefon modeli Huawei P50 hakkında yeni sızıntılar geldi. Telefonda özel bir kamera çerçevesi olacak. Yeni teknoloji.
Huawei P50 Serisi Yeni Bir Teknoloji Kullanacak!

Korona virüs engeline takılan telefon sayıları artmaya devam ediyor. Bu telefonlardan bir tanesi de Huawei P50 oldu. Yakın bir zamanda tanıtılması beklenen telefon artan Covid-19 vakaları nedeniyle piyasaya sürülmedi. Daha önce pek çok kez haberlerimiz de yer alan telefon modeli yakında lansmana çıkacak. Şu sıralar tedarik zinciri üzerinde çalışan şirket yeni amiral gemisi için geri sayıma başladı. Yeni telefon serisini kullanıcılarına sunmak için kolları sıvayan şirket önümüzdeki bir kaç gün içerisinde bombayı patlatacak.

Yeni amiral gemisi ile milyonları hedefleyen şirket artık geri sayıma başladı. Şirket geri sayıma başlarken yeni detaylar da internete düşmeye başladı. Video ve resimlere farkı bir bakış kazandıracak olan şirket kullanıcılarına birinci sınıf bir tasarım sunacak. Arka kapağında iki dev daire barındıracak olan cihaz özel bir kamera çerçevesine sahip olacak.

Huawei P50

Huawei P50

Huawei P50 Özel Bir Kamera Çerçevesine Ev Sahipliği Yapacak

Belirttiğimiz gibi arka tarafında iki dev daireye sahip olacak olan cihaz, iki dairenin her birinde farklı kamera sistemlerini karşımıza çıkaracak. Kullanıcılara  güçlü bir kamera vadeden telefon modeli en son kamera teknolojisi ile donatılmış olacak. Özel bir kamera çerçevesine sahip bir teknolojiyi karşımıza çıkaracak olan şirket, bugün patent sızıntısı ile haberlerimiz de kendine yer buldu. Video kamera hızını otomatik ayarlayacak olan telefon, rakiplerine de göz dağı verecek.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.