Akıllı Telefon Mayıs 20, 2021 21:58

Huawei Güncellemelere Devam Ediyor!

Huawei şirketi güncellemeye doymadı. Mate 40 Pro, Pro Plus ve RS Porsche Design için Nisan 2021 güvenlik yaması yayınlandı.
Huawei Güncellemelere Devam Ediyor!

Şu sıralar P50 akıllı telefon serisi piyasaya sürmeye hazırlanan Huawei yoluna devam ediyor. Korona virüsünden dolayı telefonları çıkaramayan şirket artık geri sayıma başladı. Ülkemiz de ve dünya da korona virüs hayatı olumsuz yönde etkilemeye devam ederken teknoloji dünyası hareketlenmeye de başladı. Bugün birbirinden farklı teknolojik ürünler tanıtılırken realme markası da yeni kulaklık modelleri ile adından söz ettirdi. Yakında kendine has özelliklere sahip bir bilgisayarı da piyasaya sürecek olan Huawei bu bilgisayarı iki farklı varyantta satacak. Şirket bugün Mate 40 Pro, Pro Plus ve RS Porshe için güncelleme yayınladı.

Yeni ürünlerin yanı sıra şirketler güncellemelerine devam ediyor. Hatırladığınız üzere şirketin Mate 40 serisi 2020 yılından itibaren EMUI 11 Android tabanlı işletim sistemini kullanarak piyasaya çıkan ilk amiral gemisi olmuştu. Çinli şirket premium müşterileri için şimdi de yeni bir güncelleme duyurdu.

Huawei

Huawei

Huawei Güncellemelere Devam Ediyor

Her zaman amiral gemilerine güncellemeler getiren şirket bu ayı da boş geçmedi. Şimdi de Mate 40, Pro Plus ve RS Porsche için yeni bir güncelleme yayınlayan şirket güvenliği artırdı. Nisan 2021 güvenlik yamasını belirtilen telefonlara getiren şirket öte yandan da HarmonyOS işletim sisteminin testlerini gerçekleştirmeye devam ediyor. Yeni işletim sistemi ile yeni animasyonları, ana ekran dekorasyonlarını ve yeniden boyutlandırılabilir widget’ları karşımıza çıkaracak olan geliştirici, akıllı telefonlarına da güvenlik yamalarını getirmeye devam ediyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.