Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 19, 2021 15:24

Yeni WhatsApp Özelliği Duyuruldu!

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp kaçınmaya çalıştığınız sinir bozucu sohbetleri kalıcı olarak gizleyecek. Tabii biz istersek.
Yeni WhatsApp Özelliği Duyuruldu!

Daha önce pek çok güncelleme ve gelişmeler ile haberlerimiz de ye bulan WhatsApp yeni haberler ile heyecanlandırıyor. Anneler gününü es geçmeyen uygulama o gün anneler günü temalı çıkartmaların karşımıza çıkarmıştı. Sık sık aldığı güncellemeler ile dikkatleri çeken uygulama durmuyor. Sohbet ekranındaki videoları ve resimleri daha büyük çapta karşımıza çıkarmaya çalışan uygulama bir dizi yeni özellik üzerinde çalışmaya devam ediyor. Popüler uygulama bu kez de kaçınmaya çalıştığımız sinir bozucu sohbetleri gizleme fırsatı verecek. Gözden ırak olan gönülden de ırak olur.

Milyonlarca kullanıcı kaybettikten sonra yeni özelliklerini duyuran uygulama yine bir yeniliği karşımıza çıkarmaya hazırlanıyor. Bugün sıradaki özelliklerden bir tanesi daha gün yüzüne çıktı. İşte detaylar.

WhatsApp

WhatsApp

WhatsApp Sohbetleri Gizleme Özelliğini Yakında Yayınlayacak

WaBetaInfo üzerinde ortaya çıkan detaylar da arşivlenmiş mesajlar da yeni bir mesaj alınma bile arşivin en üst sıraya taşınmasının önüne geçilecek. Örneğin arşivlenmiş bir dizi mesajınız var ise o arşive yeni bir mesaj geldiği takdir de size gösterilmesinin önüne geçilmiş olacak. Bu özelliği Ayalar > Sohbet ekranına giderek açabilecek olan kullanıcılar yeni özelliğin hala test aşamasında olduğunu unutmamalılar. Yeni özellik şuan bazı cihazlar da test edilirken bir çok cihazda da bu özellik kullanılamıyor. Test aşamasında yer alan özellik yakın da küresel olarak kullanıcıların beğenisine sunulabilir.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.