Xiaomi Mayıs 19, 2021 8:57

Xiaomi Mi Notebook Pro X Kendine Has Özelliklerle Geliyor!

Xiaomi Mi Notebook Pro X şirketin kendi resmi Weibo hesabından paylaşılan bir gönderiyle duyuruldu ve bazı özellikleri elimize ulaştı!
Xiaomi Mi Notebook Pro X Kendine Has Özelliklerle Geliyor!

Xiaomi Mi Notebook Pro X modelinin tanıtımını bu sene düzenlediği yıllık tanıtım etkinliğinde yapmıştı. Bugünkü gelişmelerle birlikte Xiaomi bu cihazın resmi tanıtımını yaptığı bir paylaşımla beraber Weibo hesaplarından duyurdu. Cihaz gücünü NVIDIA GeForce RTX 3050 TI ekran kartı tarafından alıyor. Bu ekran kartı NVIDIA tarafından bu yıl üretilmiş yüksek performanslı bir ekran kartıdır ve dizüstü bilgisayarlar için tasarlanmıştır. Adında RTX içermesi onun optik takibe sahip olduğunu ve AI işlevlerini barındırdığını gösteriyor. Böylelikle GTX 1650 TI için yeni bir alternatif oluşturulmuş oluyor. Cihazın performans açısından tek özelliği de bu değil. Kendisine has bir özellikle daha karşımıza çıkan cihazın bu detayını gelin birlikte öğrenelim!

Xiaomi Mi Notebook Pro X  Özel İşlemciye Sahip! 

Xiaomi Mi Notebook Pro X 

Cihaz işlemci tarafından gücünü Intel Core i7-11375h tarafından sağlıyor ve bu işlemcinin bir özel yanı bulunuyor. Kendisi ailenin tek Max3.0 teknolojisini destekleyen işlemci. Bu da onu tekli çekirdekte 5.0GHz hızlarına kadar ulaştırabiliyor.

Xiaomi yetkilisi olan Zhang Feng bu cihazın Xiaomi’nin yılın diğer yarısındaki planı olduğunu da açıkladı. Ayrıca bu cihaz Xiaomi’nin tarihindeki en iyi notebook olarak yer edinecek. Dolayısıyla dört gözle modelin tanıtılmasını ve satışa çıkmasını bekliyoruz. Cihaz hakkında yeni bilgilere ulaştığımız zaman sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

 

 

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.