Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 19, 2021 9:26

11. Nesil Intel İşlemcilere Sahip Yeni Honor Bilgisayarlar Avrupa’ya Geliyor!

Telefon pazarından sonra bilgisayar pazarında da hareketlilik başladı. 11'nci nesil Intel işlemcilere sahip Honor bilgisayarlar geliyor.
11. Nesil Intel İşlemcilere Sahip Yeni Honor Bilgisayarlar Avrupa’ya Geliyor!

Birbirinden farklı bilgisayar modelleri duyurulmaya devam ediliyor. 2021 model yeni nesil MacBook‘lar ne zaman piyasaya sürülecek hala bilinmiyor. Bugün gelen bilgiler ile MacBook’ların 2022’ye ertelenebileceği ortaya çıktı. Buna ek olarak Çinli üretici Xiaomi’de en yeni bilgisayar modelinden bahsetti. Hatta dönen açılır kameralı bir telefonun da patentini aldı. 2021’in ilk yarısına doğru ilerlediğimiz şu günler de 11’nci nesil Intel işlemcilere sahip yeni Honor bilgisayarların da Avrupa’ya geleceği belli oldu. İşte detaylar.

Yeni bilgisayar modelleri kullanıcılarına oldukça yüksek performans deneyimi sunacak. Milyonlara hitap etmesi beklenen bilgisayarlar Intel Core i7 işlemcisinin 11’nci nesilinden güç alacak. Biraz daha detaylara inecek olursak yeni işlemciler gelmiş geçmiş en yüksek performans deneyimini karşımıza çıkaracak.

Honor

Honor

11’nci Nesil Intel Core Honor Bilgisayarlar Geliyor

Bugün edindiğimiz gelişmelere göre Çinli üretici Honor Intel Core i7-1165G7 dört çekirdekli işlemci 4.7 Ghz ve Intel Core i5-1135G7 4.2 Ghz işlemcileri destekleyen MagicBook 14’ü Avrupa’da piyasaya sürdü. Bilgisayarlardan i5 modeli 850 euro karşılığında satılırken i7 modeli ise 1200 eurodan başlayan fiyatlar ile kullanıcılara sunuluyor. İngiltere, Almanya ve Fransa da çevrimiçi mağazalarda satılacak olan bilgisayar modelleri geçtiğimiz Nisan ayın da ilk kez Rusya’da satışlara açılmıştı. Şirket MagicBook 14 ve 15’i DDR4 RAM ve 512GB depolama ile piyasaya sürdü. 1080p çözünürlüğe sahip LCD ekranlar 14 inç ve 15.6 inç ekran boyutuna sahipler. Açılır bir kameraya ve çift ısı borusuna sahip olan bilgisayarlar güçlü bir soğutma fanına da ev sahipliği yapıyorlar.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.