Mobil Mayıs 18, 2021 14:57

Xiaomi 12 Farklı Ülkede Liderliğini İlan Etti!

Çinlik teknoloji üreticisi Xiaomi 12 farklı ülkede teknolojik anlamdaki liderliğini ilan etti. Bu ülkeler arasında Rusya'da yer alıyor.
Xiaomi 12 Farklı Ülkede Liderliğini İlan Etti!

Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticileri arasında yer alan Çinli teknoloji devi Xiaomi yine güzel işlere imza atıyor. Bu yıl en iyi amiral gemilerini piyasaya süren şirket yakın da iki farklı tablet modelini de piyasaya sürecek. Yeni tablet modelleri ile beklentileri karşılayacağı tahmin edilen şirket yıl sonunda araçları ile de karşımıza çıkacak. Akıllı telefon, tablet, televizyon ve bilgisayarlardan sonra araç işine de giren şirket ülkemizde de oldukça popüler. Özellikle ülkemizde sattığı telefon modelleri ile sevilen şirket bugün gelen haberler ile 12 farklı ülkede liderliğini ilan etti.

Apple ve Samsung’dan sonra dünyanın en büyük akıllı telefon üreticisi olan Çinli dev başarılı grafikler çizmeye devam ediyor. Bugün şirketin liderliğini ilan ettiği ülkeler belli oldu. İşte detaylar.

Xiaomi

Xiaomi

Xiaomi 12 Ülkede Liderliğini İlan Etti

Bugün Redmi markasının başkanı olan Lu Weibing, Weibo üzerinde paylaştığı demeçte akıllı telefon pazarını fethetmek için kolları sıvadıklarını duyurdu. Başkana göre şirket bu yılın ilk çeyreğinde 12 farklı ülkede akıllı telefon lideri. Bu ülkeler İspanya, Rusya, Polonya, Beyaz Rusya, Ukrayna, Hırvatistan, Litvanya, Malezya, Hindistan, Nepal, Myanmar ve Kolombiya olarak duyuruldu. Doğu Avrupa’da en çok satan akıllı telefon markası olan şirket, Batı Avrupa’da ise ilk üçte yer alarak yine başarılı işlere imza atıyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.