Mobil Mayıs 18, 2021 12:56

Ulefone Power Serisi Dopingle Geliyor! Tövbe Bismillah!

Batarya yarışları son sürat devam ediyor. Hunharca ve çılgınca pil kapasitesiyle gelecek olan Ulefone Power serisinin özellikleri belli oldu.
Ulefone Power Serisi Dopingle Geliyor! Tövbe Bismillah!

Son yıllarda akıllı telefonlar arasında kamera ve batarya konusunda kıyasıya yarış devam ediyor. Ulefone Power serisi batarya özellikleriyle ön plana çıkan bir seri. 2021 yılına damga vurması bekleniyor. Ulefone, tüketici tavsiyelerine kulak vererek 13200 mAh devasa batarya kapasiteli telefonunu yakında piyasaya sürecek.

13200 mAh’nin normal günlük kullanımda tek bir şarjla en az 3 gün kolayca dayanmasını bekliyoruz. Ulefone’un yeni Power Series’i piyasaya çıkaracağı kesin tarih ne de önerilen resmi model adı yok. Yine de, Ulefone’un yeni modelinin Power 6 veya benzeri olması bekleniyor. Birkaç yıldır piyasaya sürülen Power, Power 2, Power 3 modellerini her anlamda ikiye katlaması bekleniyor.  Özellikle sürekli seyahat eden iş adamları ile şantiye şefi ve arkeolog gibi yoğun çalışan kişiler için çok faydalı olacaktır.

13200 mAh’nin normal günlük kullanımda tek bir şarjla en az 3 gün kolayca dayanmasını bekliyoruz. Ulefone’un yeni telefonunun Power 7 adıyla gelmesi bekleniyor. 2 yıl önceki Power 6 model telefonda 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı vardı. Bu sefer 8 GB RAM ile gelmesi bekleniyor. Power 6’nın işlemcisi MediaTek Helio P35 idi ancak bu kez mutlaka çok daha iyi bir yonga setiyle (Dimensity olması kuvvetle muhtemel) gelecektir. Şimdilik yonga setine ilişkin bilgi mevcut değil. Yakın zamanda telefonun bütün sertifikaları ile ilgili

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.