Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 18, 2021 15:24

Samsung Galaxy Note 10 Kullanıcıları Rahat Bir Nefes Aldı!

2021'in başından bu yana çılgınlar gibi güncellemeler yayınlamaya devam eden Samsung Galaxy Note 10 için müjdeyi verdi. Hatalar giderildi.
Samsung Galaxy Note 10 Kullanıcıları Rahat Bir Nefes Aldı!

Bu yıl güncelleme şampiyonu olarak karşımıza çıkan Samsung durmadan usanmadan güncellemelerine devam ediyor. 2021 yılından bu yana sayısız güncelleme yayınlayan şirket hem tablet hem de telefonlarını daha güvenli hale getirdi. Hatalarından arınan teknolojik ürünler günümüz de daha kararlı bir şekilde çalışmaya devam ederken alınan güncellemeler bazen de yenilikleri karşımıza çıkarıyor. Ünlü şirket bugünü de boş geçmedi ve Galaxy Note 10 akıllı telefon modeli için bir güncelleme yayınladı. Güncelleme çok sayıda hatayı çözüme kavuşturuyor.

Bu yıl akıllı telefonları kadar yayınladığı güncellemeler ile de konuşula Güney Koreli şirket başarılı grafikler çizmeye devam ediyor. Birbirinden farklı ürünlere çeşitli güncellemeler getirmeye devam eden ünlü şirket kullanıcılarına daha güvenli bir deneyimin yanı sıra daha iyi bir deneyim sunmaya çalışıyor.

Samsung Galaxy Note 10

Samsung Galaxy Note 10

Galaxy Note 10 Hatalarından Kurtuldu

Akıllı telefona gelen yeni güncelleme kamera, hızlı paylaşım ve güvenliği ciddi anlam da iyileştiriyor. Beraberin de Mart 2021 güvenlik yamasını da getiren güncelleme kullanıcıların en çok şikayet ettiği pek çok sorunu da gideriyor. Özellikle kamera alanında meydana gelen sorunlara odaklanan şirket, kameranın fazla pil tüketmesinin de önüne geçti. Dün Lite sürüme sahip telefonlar için de bir güncelleme yayınlayan şirket, bugün Note 10 kullanıcıları için N97xxXXU7FUE3 sürüm numaralı bir güncelleme yayınladı. Güncellemenin dosya boyutu bilinmezken kullanıcılara hızlı paylaşım alanında bazı iyileştirmelere ek olarak sorunları ortadan kaldırma ve güvenlik yaması sunuyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.