POCO Mayıs 18, 2021 8:58

POCO M3 Pro Tasarımı Tanıtım Öncesi Resmen Ortaya Çıktı!

19 Mayıs günü tanıtımı yapılacak olan POCO M3 Pro modelinin görüntüleri resmen ortaya çıktı! Epey de şık duran cihazı gelin inceleyelim!
POCO M3 Pro Tasarımı Tanıtım Öncesi Resmen Ortaya Çıktı!

Ortaya çıkan sızıntılar sayesinde pek çok akıllı telefonu henüz tanıtılmadan önce görmek mümkün. Genelde cihazların teknik özellikleri de dahil olmak üzere kendi tasarımlarını da tanıtılmadan önce görüyoruz. Sıradaki ortaya çıkan cihazımız da Xiaomi tarafındandı ve teknik özellikleri de tanıtımından önce zaten sızdırılmıştı ancak görüntüleri ortada yoktu. Resmi Twitter hesaplarından atılan gönderi sayesinde POCO M3 Pro 5G modelinin de tasarımı ortaya çıktı!

Paylaşılan gönderide cihazın 8,92mm kalınlığa ve 190g ağırlığa sahip olduğu söyleniyor. Bununla beraber cihazın tanıtımına ise yalnızca 2 gün kaldı. Eğer ki hatırlamak gerekirse işte cihaz hakkındaki bilinenler!

POCO M3 Pro görsel

POCO M3 Pro Teknik Özellikleri

  • 6,5-inç Full HD+ LCD 90Hz ekran tazeleme hızına sahip ekran
  • 6GB RAM, 128GB depolama alanı ve UFS 2.2 teknolojisi
  • MediaTek Dimensity 700 yonga seti
  • 48MP arka ana kamera + 2MP derinlik sensörü + 2MP makro lens olmak üzere 3 adet arka kamera ve 8MP çözünürlüğünde bir adet öz çekim kamerası
  • 5,000mAh boyutunda 18W hızlı şarj destekli batarya

Cihazın aynı zamanda 3.5mm jak girişi de bulunuyor. Buna ilaveten parmak izi okuyucusunun ise güç tuşuna entegre şekilde bulunacağı düşünülüyor. Bakalım tanıtımda daha ne gibi yeni özelliklerle karşılaşacağız!

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.