Nubia Mayıs 18, 2021 9:27

Nubia Z30 Pro Resmi Çıkış Tarihi Ve Daha Fazlası!

Daha önce haberlerimiz de yer alan Nubia Z30 Pro isimli telefondan yeni haberler var. Cihaz 20 Mayıs'ta lansmana çıkacak.
Nubia Z30 Pro Resmi Çıkış Tarihi Ve Daha Fazlası!

Geçtiğimiz günler de rakiplerini kıskandıracak şekilde pozlar ile karşımıza çıkan Nubia Z30 Pro hala resmi olarak duyurulmadı. Snapdragon 888 işlemciden güç alacağı bilinen telefon yepyeni özellikleri ile rakiplerine taş çıkaracak. Daha önce resimleri ile radarımıza takılan telefon modeli merakla beklenmeye devam ediliyor. Bir ekran altı kamera da alabilecek olan telefon modeli bugün hem çıkış tarihi hem de diğer detayları ile haberlerimize konuk oldu. Cihazın çıkış tarihi beklendiği gibi oldukça yakın olacak.

Aylardır beklenen telefon bugün de resmi tanıtım tarihi ile gündeme geldi. Benzersiz özellikleri ile rakiplerine kafa tutacak olan telefon işlemcisi ile yüksek performans sunacak. Ülkemize gelip gelmeyeceği bilinmeyen telefon işte bu özellikler ile karşımıza çıkacak.

"<yoastmark

Nubia Z30 Pro Özellikleri

Snapdragon 888 işlemciden güç alacak olan akıllı telefon 20 Mayıs’ta resmi olarak tanıtılacak. Üçlü kamera kurulumuna sahip olacak olan akıllı telefon, Axon 30 Ultra modelinin ikiz kardeşi olacak. 144Hz kare hızına sahip bir AMOLED ekranı karşımıza çıkacak olan model, LPDDR5 RAM desteğine sahip olacak. Kendine has özel duvar kağıtlarına da sahip olacak olan telefon tasarımı ile dikkat çekecek. Cihazın fiyatı konusunda herhangi bir sızıntı haberi yok. 20 Mayıs’ta cihazın hem fiyatını hem de diğer özelliklerini detaylı bir şekilde öğrenebileceğiz.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.