Akıllı Telefon Mayıs 18, 2021 20:08

Huawei P50 Pro Plus İşte Böyle Görünüyor!

Merakla beklenen Huawei P50 Pro Plus akıllı telefon kanlı canlı görüntülendi. Penta kamera kurulumu ve kavisli kenarlar hoş görünüyor.
Huawei P50 Pro Plus İşte Böyle Görünüyor!

Birbirinden farklı teknolojik ürünler ile haberlerimize konu olmaya devam eden Huawei adından söz ettiriyor. Yeni işletim sistemini önümüzdeki ay global olarak piyasaya sürecek olan şirket bugün de Huawei P50 Pro Plus akıllı telefonu ile gündeme geldi. Merak konusu haline gelen telefonun çıkış tarihi korona virüsünden dolayı ertelenmişti. Mayıs ayının üçüncü haftasına geldiğimiz şu günler de yeni amiral gemisinin ne zaman piyasaya sürüleceği hala bilinmiyor.

Twitter üzerinde yeni görüntüleri ile gündeme gelen akıllı telefon hem şık tasarımını hem de kavisli ekranını gösterdi. Piyasaya ne zaman çıkacağı hala belli olmayan telefon hakkında yine çarpıcı detaylar gündeme geldi.

"<yoastmark

Huawei P50 Pro Plus Ortaya Çıktı

Yeni devasa kamera çıkıntısı ile farklı bir tasarıma bürünen akıllı telefon, kavisli kenarları ile oldukça şık görünüyor. Birinci sınıf tasarım ile piyasadaki yerini alacak olan telefon farklı renk tasarımlarına da sahip olacak. Siyah, beyaz, gri ve mavi olmak üzere dört harika renk ile karşımıza çıkacak olan telefon kıvrımlı ve kavisli kenarlar ile kullanıcılarına adeta görsel bir şölen sunacak. Selfie kamerası için delikli bir alana sahip olan cihaz, farklı basma düğmeleri de bulunduruyor. 5nm Kirin 900 işlemciler ile desteklenecek olan telefon serisi 6.3 ile 6.7 inç ekranları karşımıza çıkaracak.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.