Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 18, 2021 10:50

Google Pixel 6 Pro Özellikleri Belli Oldu! Neler Neler Var

Google'ın yeni telefon serisi merakla beklenmeye devam ediliyor. Google Pixel 6 Pro bu yıl içerisinde raflardaki yerini alacak.
Google Pixel 6 Pro Özellikleri Belli Oldu! Neler Neler Var

Daha önce piyasaya sürülen ilk 5 seri ile milyonlarca kullanıcıya ulaşmayı başaran Google yeni amiral serisini bu yıl çıkaracak. Akıllı telefon pazarına ciddi bir yenilik getirmeyi planlayan şirket yine milyonları hedef alacak. Daha önce ki seriler de beklenen performansı vermeyi başaran telefonlar yeni özellikler ve yeni bir tasarım ile adeta küllerinden doğacak. Ne zaman çıkış yapacağı bilinmeyen Google Pixel 6 Pro akıllı telefonun özellikleri sızdırıldı. Telefon beklenen performansın üzerinde bir deneyim yaşatacak gibi görünüyor.

Lansman öncesinde özellikleri sızdırılan akıllı telefon için sanki geri sayım başladı gibi görünüyor. Ne zaman çıkış yapacağına dair hala bir bilginin yer almadığı telefon özellikleri ile tatmin edici göründü. Cihaz hem özellikleri hem de tasarımı ile internete sızdırıldı.

"<yoastmark

Google Pixel 6 Pro Özellikleri

50MP Sony kamera sensörü ile karşımıza çıkacak olan akıllı telefon ayrıca 8MP periskop kamera ile gelecek. Çeşitli renk düzeltme sensörlerine ek olarak dörtlü kamera kurulumuna sahip olacak olan cihaz ultra geniş açılı lens ile piyasaya sürülecek. Cihazın çerçeveleri neredeyse hiç yok denecek kadar ince olacak. Ekranında parmak izi tarayıcısı da bulunduracak olan telefon, özel bir Google Silikon özelliğine de sahip olacak. Sızıntılara göre telefon serisinin Ağustos ayının sonunda piyasaya sürülmesi bekleniyor. Şuana kadar sızdırılan bilgiler bu kadarla sınırlı. Konuyla ilgili gelişmeleri yakından takip ediyor olacağız.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.