Xiaomi Mayıs 17, 2021 18:21

Xiaomi Mi 12 Ultra Böyle Görünebilir!

Çinli dev üretici Xiaomi, Mi 12 Ultra olduğu düşünülen bir cihaz üzerinde çalışıyor. Tasarımı da Mi 11 Ultra modeline epey benziyor!
Xiaomi Mi 12 Ultra Böyle Görünebilir!

Xiaomi Mi 11 Ultra modeli şirketin en güncel ve en güçlü özelliklere sahip modeli olarak karşımıza çıkıyor. Buna rağmen marka bu modelden tahmin ettiği kadar satış yapamadı. Her ne kadar getirdiği özellikler, kamera performansı ve tasarımıyla akıllarda iz bırakmış olsa da bir şeylerin yanlış olduğu belliydi. Bugün elimize geçen bilgilere göre ise Xiaomi Mi 12 Ultra modelinin tasarımına ve özelliklerine dair fikir sahibi olabiliyoruz. İşte detaylar…

Xiaomi Mi 12 Ultra Tasarım Örnekleri Ortaya Çıktı!

Cihazın örnek görsellerine baktığımızda görüyoruz ki kullanıcıları büyüleyebilecek bir tasarıma sahip. Cihaza ön taraftan baktığımızda kameranın sol üst köşeye yerleştirilmiş olduğunu görüyoruz. Aynı zamanda cihazın ekran kasa oranı ise %100’e oldukça yakın. Bu da çoğu cihazda görmediğimiz inanılması güç bir gelişme olarak karşımıza çıkıyor.

Xiaomi Mi 12 Ultra ekran

Mi 12 Ultra modelinin aynı zamanda 2K çözünürlüğünde 144Hz ekran yenileme hızına sahip bir panele sahip olduğu da karşımıza çıkıyor. Cihazın ekranının yalnızca fotoğraflardan bile ne kadar kaliteli olduğunu tahmin edebilmek mümkün.

Bu modelde aynı zamanda yeni bir lazer odaklama teknolojisi kullanıyor. Böylelikle 10x yakınlaştırmaya kadar kayıpsız optik yakınlaştırma yapılabiliyor ve dijital yakınlaştırma ile de 120x gibi sayılara ulaşılabiliyor.

Xiaomi Mi 12 Ultra kamera

Cihazın donanımsal özelliklerine göz attığımız zaman içerisinde Snapdragon 888 Plus yonga setinin bulunacağını, 5,500mAh boyutunda bir bataryaya eşlik edeceğini ve adaptörün ise 120W hızlı şarj özelliğine sahip olacağını tahmin ediyoruz. Cihazı merakla beklemekteyiz. Bakalım önümüzdeki günlerde daha ne gibi yeni bilgiler karşımıza çıkacak!

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.