Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 17, 2021 12:26

Twitter’da Abonelik Dönemi Başlıyor! Haydaaa

Popüler sosyal medya platformlarından bir tanesi olan Twitter kullanıcılarına aylık 2.99 dolara abonelik dönemini sunmaya hazırlanıyor.
Twitter’da Abonelik Dönemi Başlıyor! Haydaaa

Tüm dünya da 200 milyondan fazla kullanıcıya ev sahipliği yapan Twitter yepyeni detaylar ile gündeme gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta kullanıcılarına para transfer özelliğini sunan platform, takipçilerden de para kazanmayı sağlamış oldu. Her geçen gün yenilikler ile karşımıza çıkmaya devam eden uygulama yine yeniliklerin peşinde koşuyor. Facebook ve Instagram‘a nazaran daha sık güncellemeler alan platform yeni özellikler ile kullanıcılarına farklı deneyimler sunuyor. Edindiğimiz bilgilere göre platform kullanıcılarına aylık ücretli abonelik sunacak ve bu aboneliğin ücreti de aylık 2.99 dolar olacak. Detaylara birlikte bakalım.

Günümüze kadar pek çok yenilik ile haberlerimize konu olan sosyal medya platformu yine ses getirecek bir yenilik üzerinde çalışıyor. Ücretli bir abonelik sistemini piyasaya sürmeye hazırlanan şirket kullanıcılarına ek özelliklere erişme fırsatı verecek.

Twitter

Twitter Ücretli Abonelik Başlatacak

Bugün ortaya çıkan detaylar da popüler sosyal mecranın kullanıcılarına aylık 2.99 dolar karşılığında ücretli bir abonelik sunacağını öğrendik. Uygulama araştırmacısı olan Jane Manchun Wong Twitter üzerinden yaptığı paylaşım da ‘ Blue’ adında bir abonelik sisteminin karşımıza çıkacağını belirtti. Beklendiği gibi bu abonelik sistemi kullanıcılarına ek özelliklere erişme fırsatı verecek. Örneğin bu işlevselliklerden birinin tweet düzenleme olduğu iddia ediliyor. Bu abonelik sisteminin kademeleri de olacak. Yani 2.99 doları veren kullanıcılar tüm özelliklere erişmeyecek. Tüm özellikler için farklı abonelik kademeleri yer alacak. Konuyla ilgili resmi bilgiler paylaşıldıkça haberlerimiz de yer vermeye devam edeceğiz.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.