Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 17, 2021 17:57

Sığır Derisi Kullanılan Telefon 8848 M6 Inspiration Edition Piyasaya Çıktı!

Hem tasarımı hem de performansı ile dudak uçuklatacak olan telefon modeli 8848 M6 Inspiration Edition piyasaya sürüldü.
Sığır Derisi Kullanılan Telefon 8848 M6 Inspiration Edition Piyasaya Çıktı!

Akıllı telefon pazarına her geçen gün yeni telefonlar katılmaya devam ediyor. Yeni gelen telefonlar da özellikleri ile rakiplerine fark atıyor. 8848 M6 Inspiration Edition adında yeni telefon modeli de rakiplerine fark atacak özellikler ile piyasaya sürüldü. Hem tasarımı hem de performansı ile dikkatleri üzerine çeken telefon alanında sanki ilklere imza atmış gibi görünüyor. Apple ve Samsung’u kıskandıracak olan telefon Snapdragon 865 işlemciye sahip olurken, titanyum kasa ve deri bir tasarıma ev sahipliği yapıyor. Hadi şu telefona daha yakından bakalım.

Ülkemiz de pek bilinmeyen 8848 adında bir şirket var. Bu şirket Çinli bir teknolojisi üreticisi. Ürünlerinin büyük bir kısmını da Çinli kullanıcıların beğenisine sunuyor. Çinli teknoloji üreticisi bugün yeni bir akıllı telefonunu piyasaya sürdü. Akıllı telefon deri tasarım ile bir ilke imza attı.

"<yoastmark

8848 M6 Inspiration Edition Piyasaya Sürüldü

Snapdragon 865 işlemciden güç alan akıllı telefonun kasası titanyumdan oluşuyor. Yani günümüzdeki telefonlara nazaran daha dayanıklı bir kasaya sahip. Arka kapak tasarımında sığır derisi kullanılan telefon bu özelliği ile rakiplerinden ayrılıyor. 8GB RAM desteğine ek olarak 256GB depolama alanına sahip olan telefon 5G teknolojisine de sahip. Cihazın ekranı 6.01 inç AMOLED olurken, arkada ise 1.19 inç dairesel bir saat ekranı yer alıyor. Wi-Fi 6 ile ağ teknolojisini güçlendiren akıllı telefonun 64MP ana kamerası bulunuyor. Buna ek olarak da 13MP + 2MP kamera kullanıcılara sunuluyor. 27W şarjın yanı sıra kullanıcılarına 4.380mAh pil sunan telefon Android 10 işletim sistemi ile çalışıyor.

Son olarak; telefon Çin’de 1.550 $’dan satışa sunulacak.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.