Mobil Mayıs 17, 2021 19:21

Samsung Galaxy S22 Ultra Konsept Tasarımı Ortaya Çıktı!

Kamera devrimine hazırlanan Samsung Galaxy S22 Ultra tasarımı ile çok güzel görünecek. Yeni amiral gemisi kamerası ile de beğenilecek.
Samsung Galaxy S22 Ultra Konsept Tasarımı Ortaya Çıktı!

Her geçen gün haberlerimizde kendine yer bulmaya devam eden Samsung yine canlar yakmaya hazırlanıyor. 2021 model ürünleri ile milyonların sevgilisi haline gelen şirket yeniliklere devam ediyor. Yeni amiral gemilerini piyasaya sürmeye hazırlanan teknoloji devi yine üst düzey bir performansı karşımıza çıkaracak. Daha önce haberlerimiz de yer alan Samsung Galaxy S22 Ultra üstün kamera özelliklerine ek olarak tasarımı ile de milyonların ilgisini çekecek gibi görünüyor. Bakalım tasarım da neler var?

Dört farklı kamera sensörüne sahip olacak olan akıllı telefon büyük bir yapı da kullanıcılara sunulacak. Serinin en iyi kamera özelliklerine sahip olması beklenen telefon,  ekran altı kamerası ile oldukça şaşırtacak.

"<yoastmark

Samsung Galaxy S22 Ultra Tasarımı İle Kendine Aşık Edecek

İkincil bir ekrana sahip olacağı söylenen akıllı telefon dörtlü kamera kurulumu ile karşımıza çıkacak. Metal bir kasaya sahip olacağı bilinen telefon, ön yüzünde çentiğe ya da kamera deliğine yer vermedi. Ekran altı kamerası da sunacak olan telefon da 240Hz yenileme oranı olacak. 6.9 inç 4K AMOLED ekran ile görüntüleri kusursuz karşımıza çıkaracak olan telefon ikincil ekranını uzun ve dar bir yapı da bizlere sunacak. Cihaz üzerinde 108MP + 12MP + 12MP  ve 5MP kameralar yer alacak. Fiziksel düğmeler cihazın sağında değil bu sefer solunda yer alacak. 6.000mAh ile uzun bir kullanım süresi vadeden telefon, 16GB RAM ile piyasaya sürülecek.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.