Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 17, 2021 18:54

Samsung Galaxy Note 10 Lite Kullanıcılarına Müjde!

Güvenlik güncellemeleri yayınlanmaya devam ediyor. Galaxy Note 10 Lite Mayıs 2021 güvenlik yamasını kullanıcılarına sundu.
Samsung Galaxy Note 10 Lite Kullanıcılarına Müjde!

2021’in ilk gününden bu yana peynir ekmek gibi güncelleme dağıtan Samsung bu alan da rakip tanımıyor. Bu yıl en çok güncelleme yayınlayan şirket olarak karşımıza çıkan Güney Koreli şirket durdurulamıyor. Hem akıllı telefonlarına hem de tabletlerine sık sık yenilikler getiren şirket diğer bir yandan da güvenlik güncellemeleri ile kullanıcılarını güvende tutuyor. Mayıs ayının ilk haftasında Mayıs 2021 güvenlik yamasını bazı telefonlarına getiren şirket, 17 Mayıs yani bugün itibari ile de Samsung Galaxy Note 10 Lite için bu güncellemeyi yayınladı.

Mayıs 2021 güvenlik yamasını telefonlarına getirmeye devam eden Güney Koreli şirket yakında 6 farklı telefon ve 2’den fazla farklı tablet modeli ile piyasaya merhaba diyecek. Yeni tablet modelleri ile hem bütçe dostu hem de yüksek performans sunacak olan şirket başarılı bir şekilde yükselişine devam edecek.

"<yoastmark

Samsung Galaxy Note 10 Lite Mayıs 2021 Güvenlik Yaması Aldı

N770FXXU7EUE2 sürüm numarası ile yayınlanan güncelleme şuan da indirilebiliyor. Pek çok hatayı ve sorunu düzelten güncelleme telefonun daha istikrarlı bir şekilde çalışmasının da önünü açıyor. Ayın başından bu yana bazı cihazlarda da yayınlanan güncellemenin dosya boyutu kullanıcılar ile paylaşılmadı. Ancak her güvenlik güncellemesin de olduğu gibi Mayıs 2021 güvenlik yamasında da yine hatalar hedef alındı ve bazı açıklar da kapatıldı. Şuan da İspanya’da yayında olan güncelleme yakında diğer ülkelerde de yayında olacak.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.