Akıllı Telefon Mayıs 17, 2021 21:36

Samsung Galaxy A52 5G İçin İlk İndirim Duyuruldu!

Akıllı telefon satışları duyurulan indirim oranları ile artmaya devam ediyor. Samsung Galaxy A52 5G ilk fiyat indirimini duyurdu.
Samsung Galaxy A52 5G İçin İlk İndirim Duyuruldu!

Son dönemler de amiral gemileri kadar orta segmentli telefonlar ile de beklentiler karşılamayı başaran Samsung yine konuşuluyor. Telefonları, tabletleri ve fiyatları ile kullanıcıların yüzünü güldüren şirket çalışmaya devam ediyor. Şu sıralar bütçe dostu tabletlere ağırlık veren şirket yayınladığı güncellemeler ile de beklentileri karşılarken şimdi de indirim duyurusu yaptı. Hindistan’da ilk indirimini alan orta segmentli telefon Samsung Galaxy A52 5G yeni fiyat etiketi ile deli gibi satabilir.

Sık sık indirime giren teknolojik ürünler son dönemde Covid-19 vakalarının artması ile fiyatlarında da artışa gittiler. Özellikle akıllı telefonlar ve televizyonlar çip sıkıntısı yüzünden fiyatlarını artırdılar. Hatırlayacağınız üzere televizyon fiyatlarının yüzde 30 arttığını bugün ki haberlerimiz de sizlerle paylaşmıştık. Virüs bir yandan hayatı olumsuz etkilerken diğer yandan da satışları etkiliyor.

Galaxy A52

Samsung Galaxy A52 5G İndirime Girdi

ABD’de 499 dolar fiyat etiketi ile piyasaya sürülen Galaxy A52 5G şimdi 75 dolarlık bir indirimle satışlarına devam ediyor. iPhone XS Max ile de takas edilebilen akıllı telefon ticarete farklı bir bakış açısı getiriyor. Samsung, iPhone XS Max’e 300 dolar fiyat etiketi biçiyor. 125 dolara kadar indirimli satılan A52 5G telefon hem Hindistan’da hem de ABD’de oldukça uygun bir fiyat etiketine kavuşmuş oldu. Bu indirim kaç gün sürecek bilinmezken uzun süreli olmayacağı tahmin ediliyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.