Akıllı Telefon Mayıs 17, 2021 8:56

Nubia Z30 Pro’nun Rakiplerini Kıskandıran Fotoğraf Örnekleri

Tanıtımına günler kala Nubia Z30 Pro 'nun kamera örnekleri ortaya çıktı. Nubia'nın yeni telefonu kamera tarafında çok iddialı.
Nubia Z30 Pro’nun Rakiplerini Kıskandıran Fotoğraf Örnekleri

ZTE’nin genç kullanıcıları hedefleyen alt markası Nubia, 20 Mayıs tarihinde yeni amiral gemisi akıllı telefonun duyurusunu gerçekleştirecek. Nubia Z30 Pro ismiyle çıkış yapacak telefonun kamera örnekleri yayınlandı.

Z30 Pro’nun kamera örnekleri etkileyici görünüyor. Kamera inceleme testinden nasıl bir derece alır bilmiyoruz, fakat yıldızlı gökyüzünde dönüş efektleri, gece çekim fotoğrafları ve özel Ay çekim modu kullanıcıları etkisi altına alacaktır.

Aslına bakarsanız Z30 Pro, pek çok açıdan ZTE Axon 30 Ultra modeline benzerlik gösterecek. Tabii Nubia markası genç kullanıcıları hedeflediği için farklı renk seçenekleri görmemiz muhtemel görünüyor. Snapdragon 888 işlemcisinden güç alacak telefonda dört arka kamera yer alacak. Bu kameralardan üçü 64 megapiksel çözünürlüğünde diğeri ise etkili yakınlaştırma gerçekleştirmek için 8 megapikselik periskop kamera olacak.

Ana kamerada Sony’nin 64 megapiksel IMX686 sensör yer alıyor. OIS destekli kamera f/ 1.6 lensle geliyor. 64 megapiksel ultra geniş açılı kamera ise f/1.9 diyaframa sahip. Üçüncü kameramız da yine 64 megapiksel çözünürlüğünde olup ZTE bu kamerayı “superhuman” olarak isimlendiriyor. Ana kamera 8K 30fps ve 4K 40fps video kaydı gerçekleştirebiliyor.

Kamera özellikleri bunlarla sınırlı değil. Axon 30 Ultra, 60x hibrit yakınlaştırma, HDR10 video kaydı, yıldızların ve ayın fotoğraflarını çekmek için  Ultra Süper Ay kamera özelliklerini barındırıyor. Telefonun ön tarafında ise 16 megapiksellik bir kamera bulunuyor.

Nubia Z30 Pro Kamera Örnekleri

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.