Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 17, 2021 22:26

Huawei Watch Serisi Baştan Aşağı Güncellendi!

Huawei teknolojik ürünlerini güncellemeye devam ediyor. Geçtiğimiz günler de Huawei Watch serisi için yeni bir güncelleme geldi.
Huawei Watch Serisi Baştan Aşağı Güncellendi!

HarmonyOS 2.0 ile haberlerimizden eksik olmayan Huawei şirketi yepyeni gelişmelere imza atmaya devam ediyor. Yeni işletim sistemini şu sıralar beta olarak test eden geliştirici ekip, geçtiğimiz günlerde de akıllı saatleri için güncelleme yayınlamıştı. Geçen hafta haberlerimiz de Huawei Watch serisi için yeni bir güncellemenin yayınlandığından söz etmiş ve bu güncellemenin notlarının yayınlanmadığını belirtmiştik. 17 Mayıs yani bugün de güncellemenin detaylı bilgileri kullanıcılar ile paylaşıldı. Biz de bu haberimiz de yayınlanan güncellemenin detaylarına şöyle bir bakış attık. Bakalım neler gelmiş?

Akıllı saat deninde akıllı ilk gelen Apple Watch’lar oluyor. Bildiğiniz üzere Apple Watch akıllı saatler geçtiğimiz yıl satılan saatlerin yüzde 40’ını oluşturuyordu. Şimdi de Huawei’nin akıllı saatleri aldığı güncellemeler ile kullanıcılara daha kusursuz bir deneyim sunacak ve daha yüksek satış oranlarına hitap edecek gibi görünüyor.

Huawei Watch

Huawei Watch

Huawei Watch GT 2, GT2e Ve Watch Fit Yeni Özellikler Aldı

Geçen hafta yayınlanan güncellemenin detayları nihayet yayınlandı ve radarımıza takıldı. Kullanıcılarına yeni yazılım sunan şirket, saat yüzeyleri, ay evresi bilgileri, barometre ve çok daha fazla heyecan verici özelliği deneyimleme fırsatı sunuyor. Önce Çin’de yayınlanan güncelleme diğer ülkelerde de erişime açıldı. Hava durumu uygulamasında da çeşitli iyileştirmeler yapan güncelleme ay evresi için de pek çok yeniliği sunuyor. Güncelleme şuan da cihazlar üzerinde indirilebilir durumda.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.