Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 17, 2021 16:54

Asus ZenFone 8 Serisi İçin Bir İlk! Hayırlı Uğurlu Olsun

Geçtiğimiz hafta Avrupa'da piyasaya sürülen Asus ZenFone 8 serisi için ilk güncelleme yayınlandı. Hadi hayırlı olsun bakalım.
Asus ZenFone 8 Serisi İçin Bir İlk! Hayırlı Uğurlu Olsun

Birbirinden farklı ürünlerin tanıtılmaya devam edildiği şu günler de güncellemeler de kaldığı yerden devam ediyor. Samsung şirketi yıl başından bu yana güncellemelerine kaldığı yerden devam ederken rakipler de boş durmuyor. Hindistan’da ZenFone 8 lansmanını erteleyen Asus korna virüsüne takılırken, seriyi geçtiğimiz hafta Avrupa’da piyasaya sürdü. Hindistan lansmanını bilinmeyen bir tarihe erteleyen şirket, Covid-19 vakalarının azalmasını bekliyor. Şirket bugün Asus ZenFone 8 serisinin ilk güncellemesini kullanıcılar ile paylaştı. Telefon piyasaya çıktı ve bir hafta sonra ilk güncellemesini aldı.

Büyük umutlar ile piyasaya sürülen 8 serisi şu sıralar peynir ekmek gibi satmaya devam ediyor. Merak konusu olarak sıkça haberlerimiz de yer alan telefon serisi geçtiğimiz ay Avrupa’da piyasaya sürüldü. Avrupa’da oldukça ilgi uyandıran akıllı telefon satışlarını artırmaya devam ederken bugün ilk güncellemesini kullanıcılarının beğenisine sundu.

"<yoastmark

Asus ZenFone 8 Serisi İlk Güncellemesini Aldı, Hayırlı Olsun

Dörtlü kamera kurulumu ile karşımıza çıkan ZenFone 8 serisi ilk güncellemesini aldı. 8 için WW 30.11.51.41 ve  8 Flip için WW 30.11.55.37 sürüm numarası ile yayınlanan güncelleme cihazlar için bazı değişiklikleri getirdi. Telefonlara gelen yeni bir mod öncelik modu olarak duyuruldu. Bu öncelik modunda kullanıcılar telefonlarını sessize alabildikleri gibi öncelikli kişileri ekleyerek onlar aradığı zaman telefonu sessiz moddan çıkarabilecekler. Yani telefon sessiz moddayken, öncelikli kişileriniz de kim var ise o sizi aradığında telefonunuz çalacak. Buna ek olarak kullanıcılara ikinci bir mod daha sunuluyor. Bu mod karanlık modu zorla olarak duyuruldu. Bu mod karanlık modu desteklemeyen uygulamaları karanlık moda uymaya zorlayacak ve kullanıcıların gözlerini yormayacak.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.